252627282930

5. turnaj mládeže - 15.6.2014

18-06-2014
Druhé místo dorostu na Šacungu

Po mládežnickém turnaji dvojic, který se konal na našich kurtech, vyrazili slánští dorostenci do Benešova, kde se konal turnaj trojic. V krásném areálu extraligového Šacungu se sešlo 11 dvojic žáků a 4 dorostenecké dvojice. K dispozici byly dva kvalitně připravené kurty, na kterých se odehrávali tři skupiny( dvě skupiny žáků a jedna dorostu). Naši borci nastoupili do prvního zápasu proti Plazům a v této kategorii to bylo vlastně předčasné finále. V kvalitním souboji ale ukázali slánští větší kvalitu a zvítězili hladce 2:0. Stejným výsledky skončily i následné dva zápasy, kdy chlapci postupně porazili Český Brod, se kterým se ale hlavně vlastní vinou trápili a také celek Osnice. Svou kategorii tedy naši hráči ovládli a pak už jen čekali a čekali. Regule totiž nařizují, hrát i o celkové umístění a tak si to o celkové první místo v turnaji rozdali s žákovským celkem Šacungu. V něm ztratili první set, ale zlepšenou hrou získali set druhý. Bohužel ve třetím setu se projevila pestrá a kvalitní hra domácího smečaře, ke které ještě domácí přidali výtečné pole a naši prohráli finále ve třetím setu 10:8. Turnaj byl po organizační stránce na vysoké úrovni. Jedinou vadou byly dlouhé proluky mezi zápasy, kterými trpěli hlavně dorostenci. Počasí turnaji také přálo a bylo k vidění spousty kvalitních zápasů. Až na ztrátu dokladů vedoucího výpravy Beránka ml., se tak nedělní den podařil…

Sestava slánských dorostenců: Jiří Lidický ml., Marek Seghman, Adam Koláček

Zhlédnuto: 373 ×