27282930

10.kolo KS 2014

22-06-2014
TJ Sokol Slaný B - TJ Sokol Čáslav A 5:5

Naše první remíza Před zápasem bychom ji brali. Po zápase už méně. Na obou stranách chyběli hráči základní sestavy. Hosté přijeli se dvěma fluktuanty, v našem oddíle si zase odbyli premiéru Pražák s Jardou. Zápas odstartovali Somol s Lidickým ml.a proti soupeřově lepší dvojici dotáhli souboj do třetího setu, který prohráli, jak jinak, vlastními chybami. Lidický st.s Radoměřským si naopak se svými soupeři lehce poradili a bylo srovnáno na 1:1. Trojice na remíze nic nezměnily. Somol, Lidický ml. a Seghman zvítězili, Radoměřský, Jarda, Lidický st. prohráli 2:2. Do nepárové části letos poprvé nastoupili Pražák s Jarda. Moc se jim nedařilo a navíc musel být Jarda střídán pro zranění Seghmanem. V singlu Radoměřský zdolal Němce, ale po prvním setu by si na něj málo kdo vsadil. 3:3. Odvetné trojice dopadly podle předpokladů. Somolova prohrála, Radoměřského vyhrála. 4:4. Pátý bod nám rychle zajistila první dvojka, když soupeři dovolila uhrát jen osm míčů ve dvou setech. Za to naši veteráni si nedokázali poradit s útoky Hykela a jasně první set ztratili. Druhý překvapivě získali a šlo se do třetího. A ten, budu se opakovat, jsme bohužel zase prohráli vlastními chybami. Konečný stav 5:5.