Napište nám:
Kniha návštěv
Vyhledávání:
   
Mikromenu:
Zpět
Tisk strany
Mapa webu
Větší písmo
Kontaktujte nás
HOME
Kalendář:

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
HOSTING:
Počítadlo:

Novinky → Seznam novinek → Detail

11.kolo KS 2014

22-06-2014
TJ Sokol Slaný B - TJ Sparta Kutná Hora 6:3

Obě mužstva nastoupila v šesti hráčích, vyrovnané byly tedy i neúčasti klíčových hráčů.

První set získali hosté v souboji s Radoměřským a Lidickým posledním možným míčem, od další sady se naši ale zlepšili a pohodu si přenesli i do třetího setu – 1:0. Seghman s Kováčikem odehráli slušný první set, ve druhém až ale skoro tradičně předvedli festival omylů a hosté tak srovnali na 1:1.

Při neúčasti Somola jsme přeskládali trojice, ta Radoměřského si vedla velmi dobře o kutnohorskou sestavu vyprovodila ve dvou setech – 2:1. Lidického sestava bojovala a dostala se do rozhodující sady, tam ale dominovaly chytré míče hostujícího smečaře – 2:2.

Veteráni Lidický s Beránkem přehráli protihráče ve dvou těsných setech a opět nás dostali do vedení – 3:2. Soubojem dne byl singl, kdy Radoměřský, v zádech se šňůrou tří vítězství v této disciplíně, nastoupil proti vynikajícímu Procházkovi. Náš plejer překvapivě snadno získal první set, druhý už mu tak nevyšel a muselo se hrát dál. Honzovi se dařilo a překvapením nebylo jen to, že svého soupeře přehrál, ale i to, že byl útočnějším a odvážnějším – 4:2.

První trojice si pak poradila s lišákem Němcem, byť první set pro nás hrálo štěstí, špatný příjem Radoměřský na poslední chvíli přehrál Beránkovi a ten smečem přes nohu našel místo, odkud zmizel hostující zadák. Druhá sada byla ukázkou naší trpělivosti a také kvality na útoku, kterou občasnými útoky přinesl dorostenec Lidický – 5:2. Lidického trojice se pak trápila, problémem pro ni bylo především to, jak bodovat na útoku – 5:3.

Radoměřský s mladým Lidickým odevzdali první set a ve druhém měli velké štěstí, když za devítek smeč našeho dorostence směřoval přesně na protihráče, vzal ale pásku a hosté neměli šanci. Rozhodující sadu naši zvládli i přesto, že Radoměřský v závěru posílal spoluhráči nahrávky strojově přesně dva metry za síť – 6:3.

Hosté byli oproti minulému souboji poloviční a my toho dokázali využít, nesmírně důležitý byl úspěch v singlu…

Zhlédnuto: 409 ×

Jiří Beránek


>>> Návrat na seznam všech článků
Novinky:
Nejnovější akce:
Sponzoři:
Logo sponzora

© Nohejbal Slaný, 1989–2007, Design and code by: Martin Beránek, Powered by Texy & Panther