12.kolo 2.ligy 2014

30-06-2014
TJ Sokol Slaný - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 2:6

Hosté v plné sestavě, my bez Vondráčka a Hrdiny, karty rozdány jednoznačně.

Už úvod utkání napověděl, jak se nám bude dařit, Jůzek s Gruberem dokázali nemožné a ztratili druhý set, v němž vedli už 9:6. Takový kolaps se málokdy vidí – 0:1. Černého střídal ve druhé sadě mladý Lidický, ale ani on nezměnil běh souboje se Šimáněho dvojicí – 0:2.

Gruberovo trio nezvládlo první dějství, ve druhém přišel opět dorostenec Lidický a naši začali hrát pestřeji, srovnali krok, bohužel za devítek zahrál Tabaček zkrácený míč do sítě – 0:3. Jůzkova trojice pak absolutně nestačila na Šimáněho trio a byli jsme zralí na ručník – 0:4.

To se projevilo ještě ve vložené dvojici, Beránek s Tabačkem tahali dlouho za kratší konec provazu, druhý set urvali více vůlí než uměním a se změnou taktiky přišel i úspěšný třetí set – 1:4. Beránek pak předvedl, že v singlu v poslední době nechybuje a Mauermanovi nedal šanci – 2:4.

Gruberovo trio odehrálo poměrně slušný souboj se Šimáněho sestavou, bohužel opět byli hosté přesnější a pestřejší, i lepší v přípravě útoku. To chybělo nám a proto získali bod soupeři – 2:5. Ve druhé trojici jsme během první sady, která se pro nás nevyvíjela dobře, udělali zoufalý pokus a Nováka nahradil veterán Beránek. Naše hra dostala řád, druhý set byl velmi vyrovnaný, ale Košek na útoku nakonec rozhodl – 2:6.

Soupeři se mohli opřít o velmi vyrovnané sestavy ve dvojicích, ve trojicích zase mohli nabídnout nejen pestré ale i tvrdé útoky. Hosté vyhráli zaslouženě a nás nečekají snadné měsíce. Po ukončeném hostování Honzy Jůzka a zranění Vondráčka je naše pozice před posledními dvěma zápasy více než těžká…

Zhlédnuto: 387 ×