27282930

TURNAJ DOROSTU JEDNOTLIVCŮ

19-09-2014
Třetí místo Lidického v Českém Brodě!

Na turnaj, který byl ohrožen deštěm, nás vyrazil reprezentovat pouze Lidický. Byly nalosovány dvě skupiny, přičemž jedna tříčlenná a druhá čtyřčlenná, ve které byl také Lidický. V pochmurném počasí začal dosti vlažně, když hned v první utkání prohrával s domácím Vlasákem 1:5. Po timu ale devíti body v řadě vývoj setu otočil. Ve druhém setu se však nevyvaroval chyb na útoku a šlo se do setu třetího. V něm už náš borec exceloval a vyhrál 10:5.

Druhý zápas ve skupině zvládl Lidický v poklidu, když hladce porazil Janečka ve dvou setech. Schylovalo se tedy k souboji o první místo ve skupině. Lidický vynikal výtečným podáním, zatímco Sekyra solidním příjmem. Oba dva také často kazili a i proto se šlo do setu třetího. V něm už vedl náš hráč 8:7, ale vedení nedokázal zužitkovat a prohrál 8:10.

Následně se Lidický utkal v play-off s Krunertem, který byl ve druhé skupině na prvním místě. Tento hráč si pomalu vše včetně podání přijímal z voleje a ve hře byl strojový. To dělalo Lidickému problémy a první set prohrál 4:10. V tom druhém už se sice zlepšil a podal solidní výkon, ale stačilo to pouze na těsnou porážku 9:10.

V souboji o třetí místo pak nedal šanci Průškovi z Plazů a mohl na svém posledním turnaji za dorost slavit krásnou třetí příčku. Vítězství urval zaslouženě Krunert, který nedal šanci ani Sekyrovi.

Turnaj se nakonec díky kvalitním kurtům a pořadatelům zvládl na jedničku. Slánští vezou domů zásluhou Lidického další úspěch…

Zhlédnuto: 337 ×