252627282930

Kvalifikace o 2.ligu 2015

13-11-2014
NK Rozvíz - TJ Sokol Slaný A 5:4

První souboj dvojic rozhodlo nepříjemné vytáčené podání domácích, s nímž si naši hráči nedokázali poradit, na nohejbal zbylo málo místa a Zemánkova dvojice tak získala snadno vedení – 1:0. gruber s Beránkem ale předvedli velmi koncentrovaný výkon a i oni potřebovali pouhé dva sety k vyrovnání – 1:1.

Novákovo trio mělo starosti s příjmem servisu a pochopitelně s domácí posilou Zemánkem, ten střídal zkrácené míče s přesnými trefami na střed a naši nestíhali – 2:1. Gruberova sestava smolně ztratila úvodní sadu 10:9, dvě další ale celkem přesvědčivě získala a znovu bylo srovnáno – 2:2.

Singl byl překvapivě jasnou kořistí Beránka, Zemánek uhrál v každém setu pouze 5 bodů a Slaný prvně vedlo – 2:3.

Rozhodujícím soubojem bylo střetnutí elitních trojic, kdy ta Gruberova nestačila na Zemánkovu. Je třeba přiznat, že nejen domácí smečař, ale i jeho skvělí polaři byli příčinou naší jasné porážky. Ti kluci vzadu opravdu zachránili neskutečné míče – 3:3. Novákova trojice ustála v prvním setu stav 9:9, ve druhém ji ale Hanáci roznesli na kopytech. Rozhodující sadu režíroval Tomáš Somol, který několik agresivními a přesnými bloky soupeře zcela rozložil – 3:4.

Gruberovo duo se proti Zemánkově dvojici drželo jen v průběhu úvodní sady, do 8:8, jenže závěr naši nezvládli, ve druhé už vršili chyby, nepomohl ani příchod Tabačka, navíc jeho spoluhráč si dvakrát vybral slabší chvilku a bylo hotovo – 4:4. Černý, Nová a Vondráček se točili v poslední dvojici, jenže problém měli všichni stejný, příjem servisu – logicky pak útočili zezadu (pokud ovšem nepřišel bod přímo z podání) a tím domácí těžko mohli překvapit. Po setech 10:7,10:7 se radovali soupeři z vítězství 5:4.

Zhlédnuto: 419 ×