252627282930

3.kolo KS 2015

04-05-2015
TJ Sokol Slaný B - TJ Sokol Čáslav B 6:4

Ani onu pověstnou zlámanou grešli by si na nás nikdo nevsadil po prvních soubojích dvojic. Hosté je totiž bez výraznějších obtíží získali, když bylo patrné, že naše nově složená dua si příliš nerozuměla – 0:2.

Radoměřského sestava s Seghmanem na bloku a útoku si dokázala poradit triem hostů a bylo o něco radostněji – 1:2. Bohužel Hykelova trojice potřebovala jen dva sety na to, aby hostům vrátila vedení o dva body – 1:3.

Vložena dvojice Lidický-Vajnar odevzdala první sadu, pak už ale začala hrát taktičtěji a dostala se do rozhodujícího setu, který zvládla lépe – 2:3. Do singlu naskočil Radoměřský, kterému hosté po celé tři sety prorokovali, že mu dojdou síly, jenže náš hráč dřel a nakonec zlomil odpor hostujícího fotografa – 3:3.

To vše už se dělo za hlučného povzbuzování marodů, kteří svými hlasivkami a berlemi hnali Radoměřského trio na zteč. Ta byla nakonec úspěšná, byť si jinak velmi dobře hrající Seghman vybral svých pár zahozených míčů – 4:3. Naši neskutečnou sérii dokonalo Havlíkovo trio, které s přehledem přejelo čáslavskou sestavu – 5:3.

Muselo se do dvojic, Havlík se Seghmanem ztratili druhý set a ve třetím už se jim tradičně nedařilo – 5:4. Na tři sety museli hrát i Radoměřský s Barešem, ti ale tu rozhodující sadu zvládli a připsali nám zaslouženě první dva body v sezóně – 6:4.

V souboji dvou nekompletních celků jsme předvedli zázračné zmrtvýchvstání, určitě k tomu dopomohla i živější atmosféra a vzájemné povzbuzování.

Zhlédnuto: 284 ×