4.kolo KS 2015

14-05-2015
TJ Sokol Slaný B - TJ Pokerman Čelákovice C 4:6

Warning: Parameter 2 to TexyPhraseModule::processPhrase() expected to be a reference, value given in /data/www/obrona.net/nohejbalslany.obrona.net/texy/texy.php on line 1043

Opět bez několika hráčů a jako již poslední dobou klasicky, v šesti lidech, když tím šestým byl Pražák, který minimálně rok neviděl míč. Do první dvojice nastoupil Havlík s Lidickým ml. a chlapci zahráli tak, jak se od nich očekávalo – 1:0. Druhá dvojice Seghman-Pražák se sice snažila, ale snadno podlehla – 1:1.

V první trojici úřadoval Havlík s oběma Lidickými v zádech. I přes zranění Lidického staršího naši hladce zvítězili ve dvou setech. Hlavně Havlík úřadoval na bloku i útoku a Lidický ml. chytil v poli téměř vše – 2:1. Úplně stejně, bohužel v opačném gardu, si vedla Segmanova trojice a bylo – 2:2.

Vložená dvojice byla skutečně . Lidický st. nemohl smečovat díky zranění a Vajnar opravdu smečařem není – 2:3. V singlu nastoupil Lidický ml. a měl proti sobě těžkého soupeře, nevedl si však vůbec zle. První set sice ztratil 9:10, ale dokázal si vynutit set třetí, když porazil svého protivníka 10:7. V rozhodující sadě pak ale bohužel za stavu 8:8 dvakrát zkazil útok – 2:4.

Havlíkova trojice pak v poklidném tempu vyřídila soupeře a dala nám tak naději – 3:4. V tomto momentě bylo potřeba, aby naše druhá trojice připsala čtvrtý bod. Hned v první sadě dostal tento plán vážné trhliny, když ji naše trio ztratilo 7:10. Následně se však naši borci vzepjali k heroickému výkonu a druhý set doslova urvali 10:9. V tom třetím už to takové drama nebylo a mohli jsme slavit návrat do utkání – 4:4.

Očekávali jsme, že výborně hrající Havlík a Lidický ml. nám připíší toužebně očekávaný pátý bod a po prvním setu tomu vše nasvědčovalo, když naši zvítězili 10:7. Následně se ale oba plejeři doslova zhroutili a zbytek zápasu soupeři odevzdali – 4:5. Naše druhá trojice se pak snažila s vývojem utkání něco udělat, ale kvalita byla na straně soupeře – 4:6. Utkání bylo vyrovnané a hrané v přátelské atmosféře. I přes četné absence jsme mohli a měli získat alespoň bod. Rozhodujícím momentem byla ztráta singlu a pak také prohra naší elitní dvojice za stavu 4:4. Rádi bychom připsali další body, ale neúčastí ať již z důvodů zdravotních nebo studijních, je víc, než dost. Snad se brzy sejdeme v kompletní sestavě a začneme sbírat body. Pro utkání na Šacungu to ještě zřejmě platit nebude, jelikož máme aktuálně problém dát dohromady alespoň pět lidí…

Zhlédnuto: 280 ×