252627282930

5.kolo KS 2015

17-05-2015
Šacung C - TJ Sokol Slaný B 6:2

Ještě v pátek večer jsme řešili, zda vůbec k utkání odjedeme, nakonec potvrdil účast Otmar a nás bylo šest (i když jakých šest!). Do koloritu letošního roku zcela přesně zapadá výlet Radoměřského, který naložil potomky, zajel se podívat do Benešova, rozcvičil se s béčkem domácích a pak upaloval do Lensedel – na hřiště vstoupil asi minutu před pozdravem. Jak byl ale v tom pohybu, tak ho bylo hned plné hřiště (zlí jazykové tvrdí, že pouze objemově) a s Barešem nám ve dvou setech připsal první bod a tím pádem i nečekané vedení – 0:1. Do druhé dvojice nastoupili nejstarší a nejmladší hráč sestavy, zraněný veterán Beránek a čiperný dorostenec Caras – proti nim Zajícova dvojice, naši ale uhráli neskutečně čestný první set, jen 10:7, ve druhém už příliš kazili a bylo 1:1.

Lidického trio s Otmarem na smeči a Carasem v poli potřebovalo jen dva sety, aby domácí získali vedení, překvapení to ale nebylo. Lidický laborující se zraněním, Otmar se vrátil z epicentra metanolové aféry a hrál možná po roce, dorostenec Caras hrál poprvé na dva dopady a ještě mezi dospělými (a to byl možná nejlepším členem této trojice). Radoměřského sestava smutnila po prvním setu proti Zajícově triu, naši za stavu 9:9 třikrát nebodovali a tak to ukončil domácí exligista. Ve druhé sadě už jsme byli výrazně horší – 3:1.

Vložená dvojice Lidický-Otmar se prochodila až do třetí sady, naši vedli 5:7, pak ale přišla tradiční série nepochopitelných zkratů (taky máme v týmu elektrikáře) a set dopadl 10:7, čili 4:1 pro domácí. V singlu vedl Otmar nad Zajícem rychle 0:2, bohužel ne na sety – Robert ale zaslouží pochvalu za to, že se nebránil a šel bez řečí na popravu – 5:1.

Domácí pak dali příležitost hráčům širšího kádru a Radoměřského trio ji využilo až do mrtě, dokonce tak, že Beránek musel zakopnout za stavu 0:9 podání – 5:2. Lidického sestava sehrála se Zajícovou partou překvapivě výborný první set (10:7), ve druhé už to ale bylo jen na jednu branku – 6:2.

Plán jsme splnili na 120%, nikdo další nepřibyl k našim dvěma zraněným (oba dochodili utkání), neprohráli jsme s nulou a ještě se ve velmi dobrém světle předvedl patnáctiletý dorostenec Roman Caras.

Zhlédnuto: 303 ×