252627282930

8.kolo 2.ligy 2015

26-05-2015
NK Dynín - TJ Sokol Slaný A 6:1

K utkání jsme odcestovali po delší době ve více než šesti lidech. Do první dvojice nastoupili proti Kozlovi a Pudilovi Vondráček s Rosinou a v prvním setu drželi krok se soupeřem jen do stavu 8:8, byť vedli již 1:4. Bohužel jednou dopřáli soupeři eso, následně Vondráček zkazil dvě podání a na závěr ještě zahrál krátký míč do sítě. Druhý set byl pak zcela v režii domácí dvojice – 1:0. Do druhé dvojice nastoupili Gruber s Tabačkem a první set prohráli velice smolně 10:9. V tom druhém na soupeře vlítli a v poklidném tempu sadu získali. V rozhodující sadě pak vedli již 7:9 a zdálo se, že vše směřuje ke srovnání. Bohužel závěr naši borci psychicky nezvládli, když neproměnili své útoky. Hlavně Gruber útočil dvakráte sám na síti, ale bohužel neproměnil – 2:0.

Proti elitní Kozlově trojici nastoupilo Vondráčkovo trio a svou precizní hrou nám po dvou setech připsalo bod. Hlavně Rosina na síti úřadoval – 2:1. Gruberova trojice pak navázala na výkony předchozího tria a v poklidu dokráčela k vítězství v prvním setu 7:10. Bohužel v dalších setech naprosto odešla mezihra a bylo 3:1.

Do vložené dvojice nastoupil tentokráte Somol s Černým a soupeřům stačili jen v prvním setu, v tom druhém se stali statisty a domácí si připsali další bod – 4:1. Černý pak poctivě bojoval, ale na Pudila to ani náhodou nestačilo – 5:1. Herní nepohodu pak jen potvrdila Gruberova trojice, která soupeřům nekladla žádný odpor – 6:1.

Ač se to výsledkově nezdá, tak jsme první čtyři zápasy byli vyrovnanými soupeři a kdyby byl stav 2:2 nebo 1:3, nikdo by se příliš nedivil. Bohužel se na našich hráčích promítly, více než kdy jindy, absence tréninku. Ze všeho nejhorší je fakt, že v posledním zápase se zranil Gruber, který zápas dohrál s oteklým kotníkem. Jak typické pro letošní sezónu…

Zhlédnuto: 273 ×