27282930

7.kolo KS 2015

31-05-2015
TJ Sokol Slaný B - NK Kutná Hora 4:6

Den před utkáním se zranil Bareš a jelikož veleúspěšný maturant Seghman dal přednost prknům, která znamenají svět před sportem, opět museli lepit sestavu nedoléčenými hráči…

Radoměřský s Havlíkem si ale poradili ve dvou setech s Němcovým duem a tak jsme šli do vedení – 1:0. Obětované levé křídlo, Lidický s Vajnarem, si nevedlo zle a druhý set dovedlo dokonce do devítek, ale to nic neměnilo na bodu pro hosty – 1:1.

První trojice se snažila, ale evidentně její členové nebyli v tom správném zápasovém rytmu a na hosty nestačili, byť jen velmi těsně – 1:2. Lidického sestava se také nedostala do tempa, hostům stačilo k úspěchu jen hodně málo – 1:3.

Oba naši zranění veteráni pak zvolili jasnou taktiku, uběhat a unavit soupeře, proto šli do třetí sady a tu také zcela jasně ovládli – 2:3.

V singlu se opět velmi dobře prezentoval Radoměřský, který v prvním setu prakticky nekazil a nechával hostujícího Procházku v závěsu. Ve druhé sadě ale náš plejer zakopnul podání a od té chvíle se vezl, do třetí sady se ale vrátil v pohodě, bohužel za stavu 8:8 pokazil dva doteky s míčem a bylo 2:4. Velká škoda!

Honza si spravil náladu, kdy ve trojici s Havlíkem a Beránkem nedali šanci Němcově sestavě, zvláště prvně jmenovaný opravdu zářil, škoda, že takhle nehráli naši v úvodu utkání – 3:4. Lidického trio mělo na nohou vyrovnání, první a třetí set ztratilo v devítkách, co ale bylo horší, že ten třetí naši v pohodě vedli, bohužel ze čtyř podání mladý Lidický dvě pokazil a to bylo moc – 3:5.

Havlík s Radoměřským pak hráli o naději, v první sadě ale vypadali spíše na to, že chtějí rychle domů, od druhého setu se ale probudili, urvali ho 10:9 a jako přes kopírák uspěli i v tom rozhodujícím – 4:5. Kluci předvedli velkou bojovnost a měli pochopitelně i trošku štěstíčka…Mladý Lidický s Vajnarem pak utrpěli v úvodní sadě zasloužený debakl (1:10), druhou již odehráli slušně, ale na bod to opravdu nebylo – 4:6.

I se značně nekompletní sestavou jsme měli získat bod, rozhodl singl a spánek první trojice v úvodu utkání…

Zhlédnuto: 297 ×