9.kolo 2.ligy 2015

03-06-2015
TJ Sokol Slaný A - TJ Sokol M. Hradiště 0:6

Druhý debakl od Hradiště…

Utkání, k němuž jsme nastupovali jako outsideři, dopadlo vesměs podle očekávání. Předzvěstí špatného vývoje utkání bylo opět zranění jednoho z našich hráčů. O to hůře, že zraněným byl kapitán Vondráček, který po rozcvičení odkulhal s bolestí kyčle a do utkání již nezasáhl.

Do první dvojice tak k Rosinovi nastoupil Somol, který se ale trápil na příjmu. Naši borci se tak nedostali k pořádnému útoku a hladce podlehli – 0:1. Do druhé dvojice nastoupila ke Gruberovi nová posila z Vrdů, Michal Říčan. Oba borci nezahráli špatně, bohužel na druhé straně stála asi nejlepší dvojice druhé ligy – Košek a Šimáně – 0:2.

Doufali jsme, že ve trojicích sebereme soupeři alespoň jeden bod, opak byl však pravdou. Naše první trojice, kde Somol nahradil Vondráčka, sice bojovala, ale podlehla velice těsně ve dvou setech – 0:3. Do druhé trojice naskočil Říčan, ale ani to nepomohlo a bylo – 0:4.

Do vložené dvojice spolu nastoupili Černý s Tabačkem a získali nám první a vlastně poslední set utkání. Ve zbylých dvou sadách se stali pouhým komparsem skvěle hrající hostující dvojice – 0:5. Soupeř, který chtěl viditelně ve Slaném zanechat pověstného ¨kanára¨, nasadil do singla své eso Davida Šimáněho. My vyslali Říčana, který se v prvním setu byl statečně a podlehl až nejtěsnějším možným rozdílem. Druhý set už náš player kazil a usnadnil tak hostujícímu singlistovi cestu k vítězství – 0:6.

Výsledek utkání je vzhledem k předvedenému výkonu dosti krutý, na druhou stranu soupeř ukázal obrovskou sílu a technickou kvalitu. Dále není příliš co hodnotit. Přišli jsme o dalšího hráče a k tomu všemu se prakticky netrénuje. Volný víkend tak přišel v ideální dobu…

Zhlédnuto: 287 ×