Vyhledávání:
   
Kalendář:

PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
SUBHOSTING:

OBRONA NARODOWA – amatérský sportovně-kulturní klub pořádající mírně netradiční turnaje

Počítadlo:

Novinky → Seznam novinek → Detail

9. kolo KS 2015

14-06-2015
TJ Sokol Slaný B - TJ Sokol Zvánovice 4:6

V pátek se zranil hráč áčka Říčan a tak nám s prvním týmem mimo mladého Lidického odjel také Bareš. Ve stejný den si pochroumal kotník i Havlík, takže jsme museli umluvit Kováčika, který po zlomenině kotníku ještě nehrál…

Hosté taktizovali a do první dvojice postavili oba Karly, s tím, že to jejich elitní smečař utáhne, což se ale nepotvrdilo. Havlík se překonával a my šli do vedení – 1:0. Seghman s Kováčikem utrpěli v první sadě debakl, místo Honzy naskočil Luboš Vajnar a naši se díky velké obětavosti prokousali do rozhodující sady. Za stavu 9:8 vyhodil Luboš podání a za devítek šel míč několikrát ze strany na stranu, šťasnější nakonec byli hosté – 1:1.

Havlíkovo trio posílil Kováčik a v poli hrál opravdu velmi dobře, naši byli jistější a důraznější, což se projevilo hlavně ve třetím setu – 2:1. Lidické trio si vybralo porci smůly, i ono muselo hrát na tři sety a v tom rozhodujícím neudrželo vedení (oba sety prohráli naši na devítky). Bylo srovnáno – 2:2.

Ve vložené dvojici vstoupil Beránek podruhé do stejné řeky, když si stejně jak ve Zvánovicích vyhodil koleno, střídat už jsme ale nemohli… Naši sadu ztratili, od té druhé ale změnili taktiku a s přehledem zvládli i tu rozhodující – 3:2. V singlu se Radoměřský postavil Karlovi, rychle odevzdal první set, ve druhém dlouho vedl, nakonec ale opět přišla prohra na devítky – 3:3.

Havlíkova trojice na hosty vletěla, úvodní dějství naši získali 10:2, pak ale začali nepochopitelně klopýtat a nakonec horší hostující sestavě překvapivě podlehli – 3:4. Lidického uskupení pak marně hledalo recept na obranu hostů a celkem zaslouženě odešlo už po dvou setech – 3:5.

Havlík s Radoměřským pak hráli o naději na bod, po setech 10:9, 9:10 se muselo do rozhodující sady, to už David, který se při obětavém zákroku zranil, skákal o jedné noze, přesto naši dokázali nemožné – 4:5. Dvojice Segman – Vajnar se ani náznakem nepříblížila výkonu z rána a hosté slavili – 4:6.

I přes absenci dvou hráčů základu a dva zraněné v průběhu utkání jsme sahali po bodu, pět setů jsme prohráli na devítky, body si tak odvezlo šťastnější, ne lepší družstvo…Čtyřhodinový maratón se odehrával ve velkém vedru, což možná bylo i jednou z příčin vzrušenějších debat a vyostřenější atmosféry. Na to s jinými soupeři zvyklí nejsme…

David Havlík má prasklý meniskus a sezóna pro něj skončila, do Čáslavi nejspíš nemáme s kým jet…

Zhlédnuto: 371 ×

Jiří Beránek


>>> Návrat na seznam všech článků
Novinky:
Nejnovější akce:
Sponzoři:
Logo sponzora

© Nohejbal Slaný, 1989–2007, Design and code by: Martin Beránek, Powered by Texy & Panther