Vyhledávání:
   
Kalendář:

PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
SUBHOSTING:

OBRONA NARODOWA – amatérský sportovně-kulturní klub pořádající mírně netradiční turnaje

Počítadlo:

Novinky → Seznam novinek → Detail

Turnaj žáků Čelákovice 2015

22-06-2015
Naši hráči stříbrní!

Do Čelákovic jsme přijeli pouze s jednou, ale jak se později ukázalo, dosti údernou dvojicí Caras-Bánom.

Naši borci se dostali do pětičlenné skupiny a v první utkání narazili na Čelákovice ¨B¨. S nimi uhráli solidní remízu, ale s horším skóre. V dalším střetnutí se utkali s favorizovaným Českým Brodem ¨C¨ a zde podali nejlepší výkon v turnaji, když vyhráli oba dva sety 10:8; 10:9.

Chvíli po tomto¨nečekaném¨ výsledku odehráli chlapci zápas s Osnicí ¨B¨. Po nepovedeném prvním setu se chlapci probudili a plněním pokynů druhou sadu získali a to ještě lepším skóre. V posledním utkání skupiny pak snadno porazili Hlavenec ¨B¨ a zajistili si tak velice překvapivě první místo ve skupině! Postup mezi nejlepší čtyři týmy už byl sám o sobě úspěchem, ale chlapci měli svůj den a pokračovali ve výtečných výkonech. V semifinále si dokonce vyšlápli na hráče Šacungu Benešov a ve třech setech si zajistili historické finále. Jako by to našim nebylo dost, vlétli na soupeře a získali první set. Podobně snadno ale druhý ztratili a šlo se do rozhodující sady. V ní se vedení přelévalo ze strany na stranu a byl to velice napínavý souboj. Ten bohužel přerušil svým zbytečným řvaním na mladého (asi 14 – letého) žáka trenér Brodu Janík za to, že neslyšel jeho hlášený tajm. Mladý rozhodčí ho ani slyšet nemohl, jelikož v té chvíli se ozývalo skandování ¨Jedem Slaný, jedem¨ V této bouřlivé atmosféře naši hráči srovnali na 9:9 a následovalo kýžené přerušení hry. Po něm šel míč několikráte přes síť až do chvíle, než slánští chytili skvěle v poli a Caras z druhé útočil-bohužel pár centimetrů za čáru.

Naši hráči dělají ohromné pokroky a to také na tomto turnaji ukázali. Tréninky třikrát týdně se vyplácejí a přinášejí ovoce. Kluci ukázali rychlé nohy, slušnou mezihru a neskutečnou bojovnost, když několikráte odvrátili nepříznivý stav. Po finále byli sice hromně zklamaní, ale dosáhli neuvěřitelného výsledku, když bereme v potaz, že trénují 3–4 měsíce…..

Jakub Beránek

Zhlédnuto: 336 ×

Jiří Beránek


>>> Návrat na seznam všech článků
Novinky:
Nejnovější akce:
Sponzoři:
Logo sponzora

© Nohejbal Slaný, 1989–2007, Design and code by: Martin Beránek, Powered by Texy & Panther