22-06-2015
TJ Sokol Slaný B - TJ Spartak Pokerman.cz Čelákovice ¨B¨ 2:6

Proti Čelákovicím jsme nastoupili již bez Grubera, který je po operaci achillovy šlachy a sezóna pro něj skončila. Chyběl také zraněný Říčan, který má natržený zadní stehenní sval a Vondráček, který laboruje s bolestí v kyčli.

Nastoupili jsme tedy s posledními zdravými hráči A-týmu, ke kterým se přidali mladíci z rezervy, Seghman a Lidický ml… Prvně jmenovaný zažil svůj debut.

Do první dvojice naskočil Černý s Tabačkem a bylo až příliš znát, že spolu nikdy nehráli 0:1. Ve druhé dvojici se k Rosinovi přidal opět Somol a chlapci si nevedli špatně. První set prohráli sice nejtěsnějším možným rozdílem, ale ve druhém soupeře jasně přehráli. Ve třetím setu pak vedli 8:6, ale nakonec odešli poražení 8:10 a prohrávali jsme – 0:2.

Do první trojice naskočil Somol a k němu Tabaček s Lidickým ml. Zde byla znát opět nesehranost a naši na soupeře nestačili ve dvou setech – 0:3. Schylovalo se k debaklu, který ale odvrátila Rosinova trojice. První sadu naši hráči zvládli na jedničku, ale ve druhém setu již prohrávali 5:9. Zde se ale ukázala vnitřní síla týmu, naši výsledek otočili a vyhráli. Obzvláště poslední míč byl neskutečný. Rosina podal a všichni tři hostující hráči šli na příjem, ale ani jeden jej nevzal – 1:3.

Do vložené dvojice naskočili mladíci z B-týmu Lidický ml. a debutující Seghman. Chlapci zahráli naprosto neskutečný zápas, když ustáli těžké okamžiky a zkušenějšího soupeře vyprovodili ve dvou setech – 2:3. Novou krev do žil to nalilo celému týmu a tak jak skončili chlapci ve vložené dvojici, začal i Černý v singlu. Solidní hrou dokonce přehrál Šafra v prvním setu a my doufali ve srovnání stavu. I na hostech bylo znát, že jsou dalším vývojem utkání zaskočeni. Ve druhém setu ale Šafrovi začal chodit servis a díky tomu vrátil Černému porážku. Ve třetím setu se vedení přelévalo ze strany na stranu. Nakonec Černý srovnal na 9:9 a podával. Na jeho slabší podání si však Šafr šel zkušeně na volej a po dobrém příjmu utkání ukončil – 2:4.

Domácí hráči zůstali jako opaření a ve zbylých dvou trojicích to bylo znát. Somolova trojice ještě celkem odolávala, ale ztratila oba sety, byť těsně – 2:5. Rosinova trojice pak nebyla schopna po smolném vývoji reagovat a bylo – 2:6.

Do utkání jsme nevstoupili dobře, když jsme ztratili smolně druhou dvojici. I přes to, že naši ztráceli už 0:3, utkání nezabalili a zdramatizovali jej. Pochvala patří především našim mladým hráčům za skvostně zvládnutou vloženou dvojici, kde zahráli jako zkušení matadoři. Zlomovým momentem se nakonec stal singl, kde byl Černý kousek od vítězství. I přes neuvěřitelnou marodku jsme nepodali odevzdaný výkon a zbytek týmu zápas odjezdil. Smekám přede všemi zbylými hráči, jak se s nastalou situací perou……

Zhlédnuto: 297 ×