252627282930

12. kolo 2. ligy 2015

06-07-2015
Tj Sokol Slaný A - TJ Slovan Chabřovice 3:6

Při absenci Hrdiny jsme nastoupili s posledními čtyřmi zdravými hráči A-týmu. Z rezervy nás posílili Lidický ml., Seghman a Vajnar. Do první dvojice spolu naskočili Tabaček s Černým a první set ztratili nejtěsnějším možným rozdílem. V tom druhém se jim dařilo plnit taktiku a tak se šlo do setu třetího. V něm oba borci několikrát zkazili svůj útok a bylo – 0:1. Druhá dvojice Somol s Rosinou nastoupila proti favorizované dvojici J. Tirpáka, ale jména se nezalekla. Oba hráči si vedli na útoku na výbornou a získali pro nás srovnávací bod. Obzvláště Somol exceloval na bloku a Tirpáka několikráte ¨zavřel¨ – 1:1. Naše první trojice nastoupila v novém složení Somol, Lidický ml., Vajnar. V prvním setu byla znát nesehranost a váznoucí mezihra. Ve druhém naši zabojovali a získali jej 10:9. Bohužel ve třetí sadě se opakovala situace z prvního setu a tak jsme opět prohrávali – 1:2. Spoléhali jsme na o něco sehranější Rosinovu trojici, kde Hrdinu nahradil Tabaček, ale naši borci se po všech směrech trápili – 1:3. Po dešťové pauze nastoupili do vložené dvojice proti D. Tirpákovi a Z. Trubákovi naši mladíci Seghman s Lidickým ml. a navázali na výkon z posledního zápasu, byť první set prohráli. Ve zbývajících dvou totiž byli o něco lepší zkušenějšího soupeře a zaslouženě snížili na – 2:3. Černý pak toužil srovnat, ale proti výborně hrajícímu J. Tirpákovi neměl sebemenší šanci – 2:4. Naději na bodový zisk nám dalo Somolovo trio, když ve dvou setech porazilo hostující sestavu. Somol zahrál výtečně na bloku a výborně ho v poli doplňovali Lidický ml. s Vajnarem – 3:4. Bohužel závěr utkání přerušil déšť a tak se muselo přejít do haly. Doufali jsme ve srovnání a rozhodnutí ve dvojicích, to ale razantně utnul J. Tirpák, který ovládl jak trojici – 3:5, tak i následnou dvojici – 3:6. V zápase nebylo znát, že spolu hraje třetí a poslední celek tabulky. Rozhodla ztráta naší první dvojice a hlavně opět výborný J. Tirpák, který předváděl podobné výkony jako předešlé sezóny v Zaječově. Naši chlapci se o výsledek opět bili jako lvi a nechali na hřišti znovu vše, byť už našemu týmu o nic nejde. Následná prázdninová pauza přichází tak akorát. Je třeba nabrat síly na závěr sezóny a doufat, že alespoň někteří hráči se dají do kupy a budou moci nastoupit do důležité baráže…

Zhlédnuto: 319 ×