27282930

Turnaj trojic žáků Český Brod 2015

06-07-2015
Žáci na třetím místě...

Naši borci byli po posledním úspěchu dosti namlsaní a tak se čekalo jak, dopadnou na turnaji v Českém Brodě. Po rozlosování vznikla jedna 6-ti členná skupina žáků a jedna 4-členná skupina dorostu. V prvním zápasu jsme se utkali s týmem Osnice ¨B¨ a první set kluci naprosto prospali, když Bánom prožil jeden ze svých mimoplanetárních stavů. V druhém setu se výkon zlepšil a tak jsme brali bod, byť s horším skóre – 1:1. Hned ve druhém utkání jsme narazili na domácí favorizované družstvo. První set se slánští sokolíci opět rozkoukávali, ve druhém setu pak za stavu 9:9 neproměnili dvakrát útok a soupeř to potrestal – 0:2. Třetí utkání se nakonec stalo stěžejním. S Hlavencem ¨A¨ totiž naši borci opět neskutečně zaspali začátek a první set ztratili v poměru 4:10. Ve druhém pak začali hrát svou hru, soupeře udolali a bylo – 1:1. V následném souboji s Hradištěm nebylo o čem – 2:0. Když pak v posledním střetnutí udolali rezervu Hlavence – 2:0, skončili mezi žáky na konečném třetím místě! Následně se opět muselo hrát o nesmyslné celkové pořadí (tedy žáci i dorost dohromady). V souboji s dorostenci z Českého Brodu si chlapci vůbec nevedli zle a ve druhém setu vedli dokonce již 8:6, přesto brodští dorostenci souboj ovládli.

Naši žáci se turnaj od turnaje zlepšují a přicházejí i výsledky. Vše i díky četným tréninkům. Třetí místo bylo zasloužené, ale dalo se pomýšlet i výše. Zbývají ještě další dva turnaje, na kterých se můžou slánští borci ukázat… Jakub Beránek

Zhlédnuto: 259 ×