27282930

12.kolo KS 2015

08-09-2015
TJ Sokol Slaný B - TJ Šacung C 4:6

Hosté přijeli i s internacionálem Zajícem a nám se asi trochu klepala kolena, protože první dvě dvojice jsme odevzdali ve třech setech – 0:2. Lidického trojice projela první set 2:10, ve druhém byla na pokraji konce, ale 10:9 nakonec uspěla a získala třetí set – 1:2. Proti Zajícovu triu se postavila Radoměřského sestava, se štěstím uhrála první sadu, hosté ale dotáhli vše do třetí sady, kde vedli 6:9, jenže naši se nevzdali a překvapivě uspěli – 2:2.

Lidický s Beránkem se nenchali ve vložené dvojici rozhodit ani střídáním hostů a v pohodě nás dostali do vedení – 3:2. Singl ale vůbec nevyšel mladému Lidickému…kdyby předvedl alespoň svůj průměrný výkon, určitě by uspěl – 3:3.

Veterán Lidický pak s oběma našimi mladíky dělal, co mohl, ale kluci tentokrát nebyli v optimální pohodě a hosté vedli – 3:4. Radoměřský s Havlíkem a Beránkem ztratili první set, stejně ale získali ten druhý a v rozhodující sadě jim opět přálo štěstí – 4:4.

Dvojice v závěru utkání už byly velkou křečí z naší strany, bohužel překvapivě herně zkolabovali nejen naši mladíci, ale i oba zkušení Radoměřský s Havlíkem – 4:6.

Zhlédnuto: 194 ×