252627282930

13.kolo 2.ligy 2015

08-09-2015
NK Hlavenec - TJ Sokol Slaný A 6:2

Ani přes prázdniny se nestačil uzdravit nikdo z marodů a tak jsme odcestovali pouze v šesti lidech, když nás doplnil Vajnar z rezervy. Do první dvojice nastoupili Somol s Tabačkem a nečekaně sebrali první set favorizovaným bratrům Vrtiškům. Ve druhém naši borci ještě přidali na důrazu a k překvapení všech nám připsali bod – 0:1. Tajně jsme doufali, že naše elitní duo, Vondráček-Rosina připíše bod druhý a po prvním setu k tomu byli blíže, když zvítězili 9:10. Ve druhém naopak naprosto vyhořeli a šlo se do setu třetího. V něm se vedení přelévalo ze strany na stranu až do stavu 9:9, kdy si dokonce naši borci zalosovali o to, na koho budou podávat. Los bohužel padl na Marka, který nekompromisně připsal domácím bod a srovnal stav – 1:1. Vondráčkovo trio pak sehrálo vyrovnané utkání a pokaždé ukázalo pevné nervy, když oba sety vyhrálo 9:10 a opět jsme překvapivě vedli 1:2. Bohužel to byla labutí píseň celého střetnutí. Somolova namixovaná trojice totiž ztratila v první setu slibný náskok 2:6. Druhý set sice snadno získala, ale v tom třetím tahala opět za kratší konec – 2:2. Do vložené dvojice byl nucen nastoupit s Černým Vajnar a ještě si nevedli špatně, když získali díky Vajnarovu podání celkem snadno první set. Soupeř však vystřídal a zbylé dvě sady v poklidu ovládl – 3:2. V singlu pak Vrtiška bez problému získal čtvrtý bod a stačila mu na to údržba. Jeden z mála světlých momentů Černého byl, když v této specifické disciplíně zablokoval domácího playera – 4:2. Obě zbylé trojice jsme pak soupeři naprosto odevzdali a bylo – 6:2. Do utkání jsme vstoupili až překvapivě dobře, ale nadšení a bojovnost nám vydrželi jen do poloviny zápasu, pak nebylo již co řešit. Celkově byla úroveň utkání spíše na krajský přebor.

Zhlédnuto: 201 ×