27282930

14.kolo 2 ligy 2015

10-09-2015
TJ Sokol Slaný A - Horažďovice 2:6

Opět v okleštěné sestavě, ale alespoň v sedmi hráčích jsme nastoupili proti oslabenému týmu Horažďovic. V první dvojici Rosina s Vondráčkem získali první set 10:9. Druhý set šel za hosty a tak se rozhodovalo ve třetí sadě, kde Vondráček za devítek špatně přijal, ale Rosina pohotově na míč dosáhl a připsal nám tak první bod – 1:0. Druhá dvojice Somola s Tabačkem, žehrala na mizernou mezihru a ve dvou setech snadno podlehla – 1:1. Trojice jsme pozměnili sestavu, když se Somolem a Černým, nastoupil Vondráček. Chlapcům se vše dařilo a vcelku v poklidu dokráčeli pro druhý bod – 2:1. Do druhé trojice vlétli Rosina, Tabaček a Lidický ml. ve velkém stylu a snadno získali první sadu. Bohužel dva další sety naši borci ztratili pokaždé 9:10 a bylo – 2:2. Vloženou dvojici obstarali Černý s Lidickým ml., bohužel prvně jmenovaný vyhodil několik lehkých míčů a tak jsme tuto důležitou hru ztratili ve třech setech – 2:3. V singlu pak Černý smetl hostujícího hráče (14 let) v prvním setu snadno 10:3. Ve druhém pak začal kazit a šlo se do třetí sady. V ní vedl náš hráč již 9:7, ale vedení nedotáhl, když se naprosto sesypal – 2:4. Vondráčkovo trio pak celkem snadno podlehlo hostující trojici ve dvou setech – 2:5. Poslední odpor kladla Rosinova trojice, bohužel však velice smolně ztratila celý souboj ¨nečekaně¨ ve třetím setu 9:10 a bylo po utkání – 2:6. V utkání jsme byli vyrovnaným soupeřem, ale bohužel jsme rozhodující chvíle nezvládli. Třikráte prohrát ve třetím setu nejtěsnějším možným rozdílem, to už o něčem svědčí. Za hosty zahrál výtečně náš bývalý hráč Jůzek, na druhé straně se v dobrém světle ukázal mladý Lidický. Jakub Beránek

Zhlédnuto: 234 ×