14.kolo KS 2015

21-09-2015
NK KUtná Hora - TJ Sokol Slaný 5:5

Poprvé a naposledy jsme nemuseli řešit sestavu…áčko hrálo až v neděli.

K prvnímu zápasu nastoupil Honza s Márou, ale než se rozkoukali, bylo po zápase. 1:0 pro domácí. I Jirka ml. s Květákem se první set rozkoukávali. Od druhého setu se však zlepšili a vyhráli – 1:1. Honzovi, Lubošovi a Jirkovi st. stačily k hladkému vítězství 2 sety. Jirka ml. s Květákem a Márou více kazili a bylo opět srovnáno – 2:2. Jirka st. s Lubošem prohráli 3. dvojici 10:9, 9:10 a 10:9. Honza pak jasně ovládl singl – 3:3. V odvetných trojicích mladíkům vázl příjem a náhra. Zato veterání si se soupeřem lehce poradili – 4:4. V závěrečných dvojicích jsme více věřili Květákovi s Jirkou ml., ale dopadlo to obráceně, Honza s Márou překvapili – 5:5. Tímto posledním zápasem v soutěži jsme si alespoň trochu udělali radost po prapodivné sezóně pro slánský nohejbal.