252627282930

2.kolo baráže 2015

24-09-2015
TJ Sokol Slaný A - NK Klimax Vsetín B 5:1

Do důležitého odvetného utkání se Vsetínem, jsme již měli konečně k dispozici Vondráčka s Rosinou a bylo to znát.

Právě oba jmenovaní vstoupili do utkání ve velkém stylu a vcelku snadno nám připsali první bod – 1:0. Ve druhé dvojici se Somol s Tabačkem hledali a nebylo to ono. Změna přišla ve chvíli, kdy nastoupil za Tabačka Lidický ml., který do puntíku potvrdil, že v posledních utkáních má výtečnou formu. Naši první set zvrátili ve svůj prospěch, a byť druhou sadu ztratili těsně 9:10, ta třetí šla díky kvalitním útokům a solidnímu poli Lidického ml. opět za našimi barvami – 2:0.

Rosinova trojice pak výtečně nastoupila do utkání a v poklidu získala první set. Stejně tak ale ztratila ten druhý a šlo se do rozhodující sady. V ní měli lepší nervy naši borci a připsali nám třetí bod, když na útoku kraloval Rosina – 3:0. Somolova trojice pak bohužel nenavázala na výkon ze Vsetína a zbytečně snadno podlehla hostující trojici, byť ta hrála velice dobře – 3:1.

Do singlu nakonec opět nastoupil Černý a to vcelku ve velkém stylu, když povolil soupeři v první setu jen čtyři body. Ve druhém pak nemohl seštelovat mušku a sadu ztratil. Třetí sada je jak známo ¨ruská ruleta¨ a to se potvrdilo. Černý prohrával již 6:8, ale trpělivou a solidní hrou otočil utkání ve svůj prospěch, zvítězil 10:8 a bylo – 4:1. Rosinova trojice pak svedla neskutečně napínavý souboj s tou Olšákovou. Nejdříve zvládli lépe koncovku naši borci, když získali první sadu 10:9. Následně ji úplně stejným poměrem ztratili, když Rosina vyhodil smeč do autu. Rozhodující sada byla nahoru, dolů a ukončil ji až ostrý smeč Rosiny, se kterým si hostující hráči neporadili – 5:1.

Do utkání jsme vstupovali s touhou vynutit si třetí rozhodující zápas. Konečně byli k dispozici skoro všichni zdraví hráči a bylo to znát. Ve skvělém světle se představil Rosina a Lidický ml. Po celé utkání byla v areálu výborná kulisa a všichni hráči podali opět bojovný výkon! Je vidět, že ve Slaném je zdravý a bojovný duch, doufejme, že se toto přenese i do třetího utkání ve Vsetíně…

Zhlédnuto: 271 ×