252627282930

Turnaj v singlu žáků - Český Brod 2015

30-09-2015
Máme stříbro!

Do Českého Brodu jsme dorazili se třemi žáky. Lukáš měl poměrně těžkou skupinu a bylo znát, že ještě není v singlu zcela ¨vyhraný¨. Nakonec skončil o skóre třetí za Čížkem z Hlavence, s kterým uhrál horší remízu.

Roman Bánom měl také velice složitou skupinu, ale v ní si nevedl vůbec zle. Nejprve porazil Maturu ve dvou setech, pak ale prohrál s favoritem skupiny Zavackým. V rozhodujícím utkání s benešovským Šperlíkem pak Roman smetl svého soupeře 10:3, ale ve druhém už nebyl tak přesný a prohrál 6:10. I přes lepší remízu se Šperlíkem Roman bohužel dále nepostoupil.

Roman Caras pak svou skupinu vyhrál, když ztratil jen v prvním utkání se Svačinou. Ve vyřazovacích bojích si pak vyšlápl právě na Šperlíka, kterého udolal posledním možným míčem ve třetím setu. V semifinále pak náš player narazil na Čecha a i jeho překvapivě udolal, když mu ve třetím setu povolil jediný bod. Ve finále už pak byl nad jeho síly výborně hrající Krunert ze Šacungu, byť skončil druhý set těsně 9:10.

Konečné 2. místo je pro Romana Carase velkým a překvapivým úspěchem, stejně tak je to ale úspěch pro slánský nohejbal!!!

Zhlédnuto: 248 ×