Vyhledávání:
   
Kalendář:

PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
SUBHOSTING:

OBRONA NARODOWA – amatérský sportovně-kulturní klub pořádající mírně netradiční turnaje

Počítadlo:

Novinky → Seznam novinek → Detail

Baráž 3.kolo 2015

22-10-2015
NK CLIMAX Vsetín "B" – TJ Sokol Slaný ¨A¨ 5:1

Po domácím zaslouženém vítězství jsme jeli do Vsetína s čistou hlavou a s vědomím, že stále nemáme co ztratit. Tentokráte jsme cestovali vlakem a bylo to celkem pohodlné svezení. Bohužel jsme odcestovali bez Vondráčka a domácí měli k dispozici ´´ranaře´´ Mikulu a především bývalého reprezentanta Novosada…

Do první dvojice naskočil k Rosinovi Lidický ml. a bohužel nezopakoval výkon z domácího souboje – 1:0. Lehce zraněný Tabaček pak se Somolem vyprovodili domácího Garguláka s Olšákem a střídajícím Hyžákem, když obzvláště Tabaček zahrál velice dobře – 1:1.

Bohužel to byla labutí píseň pro náš tým. Rosinova trojice totiž ve třech setech nestačila na domácí trio, když absolutně chyběla mezihra – 2:1. Somolova trojice pak neměla proti té Novosadově co nabídnout. Novosad pak sám deptal svými útoky naše polaře, především Lidický ml. si s ním nevěděl rady. Inu zkušenost Novosada byla malinko znát… – 3:1.

Rosina se na singla necítil a tak si jej musel vytrpět bojovník Černý. Ten se sice urputně snažil, ale na Mikulu to nemohlo stačit – 4:1. Vzepřít osudu se snažila Somolova trojice, když urvala první sadu. Bohužel zbylé dva sety již byly v režii Vsetína – 5:1.

Domácí již tento rozhodující souboj nepodcenili, když povolali to nejlepší, co mohli povolat. My jsme naopak sotva poskládali sestavu tak, abychom utkání vůbec odehráli. Obrovskou kaňkou na utkání byli páni rozhodčí, kteří by mohli pískat na nádraží, ale nikoli ligové utkání…(nutno podotknout, že na vývoj utkání to vliv nakonec nemělo).

Celou sérii rozhodlo to, že jsme první utkání nedokázali urvat ve svůj prospěch. Tehdy nás domácí hodně podcenili a úspěch v baráži jsme nakonec mohli slavit i my. Na kdyby se ovšem nehraje a po hororové sezóně sestupují slánští do krajského přeboru

Zhlédnuto: 346 ×

Jiří Beránek


>>> Návrat na seznam všech článků
Novinky:
Nejnovější akce:
Sponzoři:
Logo sponzora

© Nohejbal Slaný, 1989–2007, Design and code by: Martin Beránek, Powered by Texy & Panther