252627282930

TJ Sokol Slaný - TJ Šacung Benešov 3:7

15-02-2016
Přátelské utkání mládeže

Na Sv. Valentýna se naši žáci utkali v přátelském zápase s žáky Benešova. Naši borci se velice pomalu rozkoukávali a byla znát absence několika tréninků v poslední době. Velice rychle tak kluci prohrávali – 0:3, když ani ve dvojicích neuspěli a ve trojici neměli šanci.

První bod nám připsal až Bánom, když v singlu udolal výborně hrajícího Šperlíka. Caras už si ve druhém singlu bohužel tak dobře nevedl a opět jsme prohrávali o tři body – 1:4.

V pozměněných dvojkách jsme pak neměli moc co nabídnout a bylo – 1:5. Následně jsme pak uspěli v obou odvetných dvojicích, když nejdříve Holub a Demeter přehráli po slušném výkonu soupeřovu druhou dvojici a v souboji prvních dvojic vyhráli Caras s Bánomem ve třetím setu 10:9 a rázem jsme snížili na – 3:5.

V odvetných trojicích pak naše druhá neměla nárok, ale první trio dovedlo svůj zápas do třetího setu. V něm sice vedlo 9:8, ale přesto prohrálo a bylo – 3:7. Celkově bylo utkání přínosem pro oba týmy, chlapci potřebují více takových soubojů. Na našich hráčích se také hodně podepsal fakt, že trojice prakticky nehrají a chybí jim návyky…

Sestavy TJ Sokol Slaný – Roman Bánom, Roman Caras, Lukáš Holub, Martin Demeter SK Šacung Benešov – Lukáš Krunert, Lukáš Ziegler, Tomáš Ziegler, Jan Šperlík

Zhlédnuto: 260 ×