252627282930

Přípravné utkání před sezónou 2016

14-04-2016
TJ Sokol Slaný - Šacung ČNES Benešov ¨B¨ 5:5

K přípravnému utkání s rezervou Benešova jsme nastoupili opět nekompletní. Z různých důvodů jsme postrádali Černého, Vondráčka, Grubera, Beránka st., skončil Hrdina, Rosina se vrátil do Řeporyjí a Tabaček letošní sezónu vynechává. Na druhou stranu se po téměř roční odmlce vrátili dva marodi, Novák s Beránkem ml. Do první dvojice naskočil Somol s Novákem a celkem snadno si se soupeřem poradili ve dvou setech – 1:0. Druhou dvojici obstaral Havlík s Lidickým ml.. První set ztratili nejtěsnějším možným způsobem, ale zbylé dva sety již snadno ovládli a tím nás dostali do solidního vedení – 2:0. Do první trojice pak naskočil k Somolovi Seghman a uzdravený Beránek ml.. V prvním setu nezačali špatně a vedli 8:7, bohužel následně odešel útok a soupeř trestal. Druhý set byl jemně řečeno mizerný, když chybělo naprosto vše – 2:1. Druhá trojice na útoku s Novákem, Havlíkem a v poli s Lidickým ml. pak bojovala o každý míč, ale bohužel padla ve třetím setu 9:10, když dvakráte neproměnila svůj útok – 2:2. Do vložené dvojice nastoupil Seghman s Beránkem ml.. V prvním setu se nedařilo nejdříve Seghmanovi a ve druhé sadě ho napodobil Beránek – 2:3. V singlu si pak Beránek ml. poradil bez větších potíží s Kielerem a srovnal – 3:3. Za nerozhodného stavu konečně zabralo Somolovo trio a ve dvou setech nám připsalo čtvrtý bod – 4:3. Se stejným skóre, bohužel v opačném gardu dopadlo Havlíkovo trio a bylo srovnáno – 4:4. Novák se Somolem nám pak připsali ve třech setech bod pátý a my se těšili, jak získáme skalp účastníka II. ligy – 5:4. Bohužel Havlík s Lidickým ml. neunesli tíhu okamžiku v prvním setu, když neproměnili dva útoky za stavu 9:9. Ve druhém setu už nebylo o čem – 5:5. Utkání bylo pro obě mužstva přípravou na sezónu. Byla znát nerozehranost a na naší straně i absence tréninků a některých hráčů. Z našeho týmu zahrál nejlépe Somol s Havlíkem. Úroveň utkání odpovídala spíše krajskému přeboru. Pro nás dostačující, pro druholigového soupeře dost málo…

Zhlédnuto: 236 ×