252627282930

2.kolo KP 2016

04-05-2016
KSK Mezouň - TJ Sokol Slaný 1:6

Do Mezouně jsme jeli s cílem napravit nezdar z domácího utkání se Zaječovem a potvrdit roli favorita. Pro zajímavost: Ještě vloni byla mezi těmito dvěma týmy propast dvou soutěží.

Přicestovali jsme pouze v šesti lidech, když chyběl Seghman a ostatní buď nebyli zcela zdrávi, či nechtěli jet. V prvních dvou dvojicích nebylo co řešit, obě jsme získali v poklidném tempu a ujali jsme se vedení – 0:2.

Ve trojicích už to tak snadné nebylo. O vítězi prvních trojic musel rozhodnout až třetí set, který si ale Somol, Novák a Beránek ml. zkušeně pohlídali – 0:3. Naše druhá trojice pak žehrala na špatnou mezihru a ztratila tak první sadu. V té druhé se mezihra zlepšila a s ní přišly i body. Druhou sadu získali Vondráček, Havlík a Lidický ml. 2:10 a šlo se do třetího setu. V něm bohužel výkon našich znovu upadl a domácí snížili – 1:3.

Do vložené dvojice naskočili Beránek ml. a Lidický ml. a ani zde nebylo co řešit. Sety 5:10 a 6:10 vypovídají sami za sebe – 1:4. V singlu to bylo dosti podobné 3:10, 2:10 a vedli jsme už – 1:5. Souboj pak uzavřela naše druhá trojice, když se opět lehce trápila, ale nakonec zvítězila ve třech setech – 1:6.

Dá se říci, že jsme splnili cíl, nikdo se nezranil, připsali jsme si dva body, nepřizpůsobili jsme se hře soupeře a byli jsme rychle doma. Domácí pak podali bojovný a nadšený výkon, který ale stačil pouze na čestný bod…

Zhlédnuto: 196 ×