27282930

3.kolo KP 2016

14-05-2016
TJ Sokol Slaný – NK Osnice 6:2

Do první dvojice naskočili Somol s Novákem a v obou setech se značně zapotili, když obě sady vyhráli nejtěsnějším možným rozdílem – 1:0. Oproti tomu Vondráček s Havlíkem byli vyrovnaným soupeřem pouze v prvním setu, kdy ztratili dobře rozehrané utkání 9:10. Ve druhém setu pak naprosto vypadli z role a bylo srovnáno – 1:1.

Vedení nám pak připsalo Somolovo trio, když nedalo soupeři ani v jednom setu šanci – 2:1. Vondráčkova trojice pak srdnatě bojovala, ale po setech 9:10, 10:9 prohrála v rozhodujícím třetím klání o dva míče – 2:2.

Do vložené dvojice naskočil Beránek ml. s Lidickým ml. a první set získali až posledním možným míčem. Ve druhém setu pak prohrávali, když se Lidickému ml. nedařilo na příjmu. Za Lidického tak naskočil Seghman s Beránkem ml. a ti pak dotáhli souboj třetích dvojic k vítěznému konci – 3:2. V singlu pak Beránek ml. vyhrál snadno 10:2, 10:2 a šli jsme do vedení 4:2.

Naše elitní trojice pak soupeři nedala výsledkově šanci, přesto to byl nádherný souboj, který by se neztratil ani v druhé lize. Obzvláště soupeřův blokař/smečař hrál s velkým nasazením a naše hráče potrápil – 5:2. Naše druhá trojice pak ve třech setech získala kýžený šestý bod – 6:2.

Souboj s Osnicí byl až do vložené dvojice vyrovnaný, následně jsme ale zvládli nepárovou část a to rozhodlo o zisku dvou bodů. V dalších utkáních už bude situace složitější, jelikož začnou přibývat absence…

Zhlédnuto: 207 ×