27282930

4.kolo KP 2016

15-05-2016
SK Šacung ČNES Benešov "C" - TJ Sokol Slaný 3:6

Na osadu Šacungu jsme vyrazili po dosti letech a naštěstí to byl návrat dvoubodový. Domácím chyběl obávaný player Zajíc, nám zase nejlepší smečař Somol. Do první dvojky nastoupili Vondráček s Havlíkem. Druhému jmenovanému dělalo problém vysoké vytáčené podání do drátěnky, Havlíkovi zase útok. Oba sety naši ale zvládli a připsali nám uklidňující první bod – 0:1. Do druhé dvojice musel při absenci Somola naskočit Beránek ml.. V prvním setu to byl opět boj s vysokým vytáčeným podáním, které ale aplikoval proti domácím i Beránek ml. a dal tak místním několikrát ochutnat jejich vlastní medicínu. První set jsme získali nejtěsněji 9:10. Ve druhém hrál pak Novák solidně na příjmu a na útoku téměř nechyboval – 0:2.

Ve trojicích pak Vondráčkovo trio ztratilo nejtěsněji první set, ve zbylých dvou pak ale chlapci zlepšili mezihru a tím i útok – 0:3. V naší druhé trojici pak Somola nahradil Seghman a ten si po počátečních rozpacích nevedl špatně. Bohužel po prvním vyhraném setu naši přestali dělat body a soupeři téměř vnutili výhru – 1:3.

Do vložené dvojice pak naskočili mladíci Seghman a Lidický ml.. Neurovnaná hra, plná chyb pak stačila pouze na vítězství ve druhém setu a bylo opět sníženo – 2:3. Beránek ml. pak musel urputněji než v jiných utkáních bojovat o další bod. Po nepříliš pohledném utkání pak vyhrál ve dvou setech a bylo – 2:4.

Následně pak Seghman, Novák a Beránek ml. napravili dojem z prvního utkání a ve dvou setech získali pátý bod – 2:5. Rozhodující bod jsme čekali od Vondráčkova tria, avšak to neuhrálo ani set a my se začali třást o výsledek – 3:5. Došlo tedy na Nováka s Beránkem ml., kteří dokonce ztratili první sadu, když se ani jednomu nedařilo na útoku. Druhou však celkem v poklidu získali a muselo se rozhodovat ve třetím setu. V něm se vedení přelévalo ze strany na stranu až do stavu 9:9. V něm míč přelétl několikráte síť, až se na útok dostal Beránek ml. a smečem doprostřed hřiště rozhodl tento souboj – 3:6.

Utkání nebylo příliš pohledné pro oko diváka. Spousty bodů rozhodlo podání, ale to se dalo v ´´kleci´´ čekat. Důležité jsou však dva body na našem kontě…

Zhlédnuto: 236 ×