27282930

5. kolo KP 2016

28-05-2016
TJ Sokol Slaný - TJ Sokol Zvánovice 6:1

Proti Zvánovicím jsme se museli vyrovnat s absencí Nováka a Vondráčka. Do první dvojice tak naskočil k Somolovi Beránek ml.. Proti duu rodinného klanu Karlů, pak měli oba zmínění co dělat, když soupeři praktikovali velice dobře sehranou variantu „nabíječ – střelec“. Ve třetím setu však domácí o něco zlepšili svou hru a vydolovali první bod – 1:0. Naše druhé duo Havlík-Lidický ml. pak precizně zvládlo svůj souboj ve dvou setech, když zahrálo přesně tak, jak mělo – 2:0.

Somolova trojice pak svedla velkou bitvu proti elitnímu triu hostí. Tu naši borci rozhodli až ve třetím setu 10:8 a připsali nám třetí bod – 3:0. Ve druhých trojicích pak poprvé v této sezóně naskočili k Lidickému ml. matadoři Jirka Beránek a Lidický st.. Po velké bitvě nakonec naše druhá trojice padla ve dvou setech 9:10, když druhý set vedla 9:6, a tak bylo sníženo – 3:1.

Do vložené dvojice pak k Seghmanovi nastoupil Jirka Beránek a mix dravého mládí se zkušeností vyšel. Ve dvou těsných setech vydolovali naši borci čtvrtý bod – 4:1. V singlu se pak Beránek ml. nadřel nejvíc v sezóně, když v první setu rozhodl až poslední možný míč. Ve druhé sadě náš hráč vyhrál 10:3 a bylo – 5:1.

Somolova trojice pak v poklidu dotáhla zápas k úspěšnému závěru – 6:1.

Utkání nebylo pro diváka příliš zajímavé, u soupeře je třeba vyzdvihnout výkon Karla ml., z našich řad pak velice dobře zahrál Seghman v první trojici a to hlavně při hře v poli. Povinné dva body tak zůstaly doma…

Zhlédnuto: 182 ×