252627282930

6. kolo KP 2016

02-06-2016
TJ Sokol Zaječov - TJ Sokol Slaný 5:5

K nejdůležitějšímu utkání jsme odcestovali pouze v šesti lidech, soupeř na tom byl ovšem úplně stejně. Zvláštní, když jde o týmy z čela tabulky…

Do první dvojice naskočili znovu Somol s Beránkem ml., první set naprosto prospali a zaslouženě ztratili. Ve zbylých dvou setech ovšem oba zlepšili útok, Beránek začal chytat v poli a Somol výtečně blokoval – 0:1

Staronovou dvojici jsme pak utvořili z Nováka s Vondráčkem a doufali v navýšení náskoku. Bohužel ani jeden z chlapců neměl na útoku svůj den a k tomu se kupily chyby v poli – 1:1.

Naše první trojice pak zahrála excelentně, když Somol proměňoval solidně připravené útoky a to za podpory kvalitního pole Beránka ml. a Nováka – 1:2. Druhá trojice nezačala špatně, když vybojovala první set 9:10. Ve zbylých dvou pak ale neuvěřitelně odpadla ve všech činnostech a zápas ztratila – 2:2.

Upínali jsme se k vložené dvojici Havlík – Lidický ml., bohužel naše touhy byly rychle smeteny. Naši naprosto vypadli z jakéhokoliv tempa a ve druhém setu dokonce dostali potupných 10:1, což je hlavně ve dvojici dosti zoufalé. Domácí se tak poprvé ujali vedení – 3:2. Jakékoliv choutky na trhák pak velice rázně utnul Beránek ml., když svého protivníka porazil 3:10 a 2:10 a bylo tak srovnáno – 3:3.

Naše druhé trio pak toužilo odčinit předchozí neúspěch. První set ale jednoznačně ztratilo a na nahrávku šel tak místo Lidického ml. Havlík. Hra se zjednodušila a naši druhou sadu jednoznačně ovládli. V té třetí pak za devítek bohužel třikráte neproměnili svůj útok a byli potrestáni – 4:3. Somolova trojice pak naopak ukázala naprostou pohodu, když svého soupeře jednoznačně deklasovala ve dvou setech 3:10 a 3:10 a srovnala stav – 4:4.

Novák s Vondráčkem pak vedli v prvním setu 8:9, ale závěr nezvládli a sadu ztratili. Druhý set byl tragický a my prohrávali – 5:4. Somol s Beránkem ml. pak nenechali nikoho na pochybách, že tato sobota byla jejich. Precizní hrou si v poklidu poradili se soupeřem 3:10 a 4:10 a alespoň srovnali stav utkání – 5:5.

V utkání se dařilo pouze půlce týmu. Formu měli Somol s Beránkem ml., naopak hlavně Lidický ml. a Vondráček s Havlíkem neměli svůj den. Utkání se odehrávalo v přátelském duchu, avšak nechyběl mu náboj a atmosféra. Domácí tak zaslouženě dále vedou skupinu A krajského přeboru o dva body před námi.

Zhlédnuto: 194 ×