252627282930

7.kolo KP 2016 - 1.5.2016

05-06-2016
TJ Sokol Slaný - KSK Mezouň 6:0

Chyběli Vondráček, Seghman a zraněný Beránek st. a tak jsme i v domácím prostředí byli nuceni nastoupit pouze v šesti lidech. Somol s Beránkem ml. si v poklidném tempu dokráčeli pro první bod a to i přesto, že prvně jmenovaný byl silně nachlazen a měl problémy se zuby – 1:0. Novák s Havlíkem spolu hráli poprvé a tak klidné tempo je nečekalo. První set ztratili a museli tak zabrat ve zbylých dvou setech. To se jim i přes nesnáze podařilo a bylo – 2:0.

Somolova trojice pak opět zopakovala solidní výkon z posledního utkání a snadno nám připsala další bod – 3:0. Do druhé trojice pak naskočil k Havlíkovi a Lidickému ml., veterán Lidický. Naši zúročili své zkušenosti a první set získali jednoznačně 10:5. Ve druhém pak ale začali neskutečně špatně a prohrávali již 3:8. Po timu pak ale vstali z mrtvých a sérií sedmi bodů zvítězili i ve druhé sadě – 4:0.

Do vložené dvojice pak naskočili otec a syn Lidičtí. Jeden hrál svými zkušenostmi, druhý uplatňoval svou rychlost. V prvním setu naši ztráceli 8:9, i tak ale set vybojovali pro naše barvy. Ve druhém už pak hráli o poznání klidněji. Vše pak zakončil Lidický st., který zahrál nádhernou ,‚ patu‘‘ těsně za síť a připsal nám pátý bod – 5:0. Beránek ml. pak v tréninkovém tempu vyprovodil soupeře 10:1; 10:2 a ukončil utkání – 6:0.

Soupeřům nelze upřít snahu a bojovnost. Za jejich nadšení jim patří obdiv. My i v okleštěné sestavě potvrdili roli favorita a připsali si další body do tabulky. Výborně pak zahrál Lidický st., který ukázal, že ještě nepatří do starého železa!

Zhlédnuto: 187 ×