27282930

10. kolo KP 2016 - 18.6.2016

09-07-2016
TJ Zvánovice - TJ Sokol Slaný 1:6

Poslední utkání základní části jsme sehráli na hřišti Zvánovic a opět v 6 lidech. Chyběli Vondráček, Havlík a Seghman a do hry se tak dostali Jirkové Beránek a Lidický st..

K Novákovi naskočil do dvojice Lidický ml.. Bohužel byli oba Karlové nad jejich síly, když naši zbytečně kazili – 1:0. Pro domácí to však byla labutí píseň…. Ve druhých dvojicích Somol s Beránkem jasně přehráli domácí duo a srovnali – 1:1.

Ve trojicích jsme složili téměř nové sestavy. Do první trojice tak k Beránkovi st. a Lidickému st. naskočil Novák. Ukázalo se to jako dobrý tah, když na zakončení úřadoval Novák, na bloku Lidický st. a v poli již tradičně Beránek st.. Ve dvou setech bylo hotovo a my šli do vedení – 1:2. Ve druhé trojici hrál Somol, Beránek ml. a Lidický ml. a ti nastoupili proti Karlům a Povýšilovi. První set pak naši v poklidu získali, avšak ve druhém odešel Somolovi kamsi příjem a muselo se do setu třetího. V něm již bylo vše při starém a my navýšili vedení – 1:3.

Do vložené dvojice naskočila ohromná zkušenost v podobě Beránka st. a Lidického st.. Tu pak chlapci prodali ve třech setech a připsali uklidňující čtvrtý bod – 1:4. Singl byl pak jasnou záležitostí pro Beránka ml., byť soupeř kousal – 1:5.

Tečku za posledním utkáním základní části pak udělalo Somolovo trio, když právě Somol exceloval na útoku – 1:6.

V tomto utkání již o nic nešlo, pouze domácí bojovali o konečné třetí místo, což jsme ale rázně utnuli. Následující dva měsíce je přestávka, ve které by se slánští měli kvalitně připravit na play – off…

Zhlédnuto: 168 ×