252627282930

9.kolo KP 2016 - 11.6.2016

09-07-2016
TJ Sokol Slaný – SK Šacung ČNES 1947 Benešov ¨C¨ 6:0

Do souboje s C-týmem Benešova jsme šli bez Somola, který má v této sezóně formu, naopak soupeř dorazil s bývalým extraligistou Zajícem.

V první dvojici se tak objevil po boku Beránka ml. Novák a oba si v poklidu poradili právě se Zajícem a Doušou – 1:0. Havlík s Vondráčkem pak jednoznačně smetli soupeře ve dvou setech a připsali nám druhý bod – 2:0.

První trojice ve složení Novák, Beránek ml. a Seghman pak neměla se soupeřovou trojicí, kterou táhl Zajíc, sebemenší problémy – 3:0. Naše druhá trojice ve složení Vondráček, Havlík a Lidický ml. si pak stejně snadno dokráčela pro další bod – 4:0.

Jediný ztracený set v utkání pak přišel ve vložené dvojici, kdy potřebovali Lidický ml. se Seghmanem na vítězství tři sety – 5:0. V singlu se pak očekával vyrovnaný souboj Zajíce s Beránkem, avšak náš hráč hostujícího playera snadno porazil, když dokonce získal první set 10:1. Singl tak ukončil celé utkání – 6:0.

Nemuseli jsme podat bůhví jaký výkon, soupeř byl vcelku odevzdaný a na nic se nezmohl. My podali průměrný výkon, který ale stačil na ¨kanára¨.

Zhlédnuto: 116 ×