8.kolo KP 2016 - 4. 6. 2016

09-07-2016
NK Osnice - TJ Sokol Slaný 3:6

Do libeňského areálu jsme dorazili opět jen v šesti lidech, když chyběli především Havlík, Seghman a Beránek st..

Že nás nečeká jednoduchý souboj, naznačila už úvodní dvojice, kde Vondráček s Novákem nestačili na domácí duo, ve kterém hrál prim exradotínský Müller – 1:0. Srovnání nám zařídili Somol s Beránkem ml., kteří si se soupeřem poradili ve dvou setech – 1:1.

Následně pak Vondráček s oběma Lidickými nestačili velice těsně na domácí trio a my opět prohrávali – 2:1. Somolova trojice poté doslova deklasovala domácí sestavu, když soupeři dovolila ve dvou setech jen pět bodů – 2:2.

Velice důležitý bod pak připsal rodinný klan Lidických, když v taktické bitvě udolal soupeře ve třech setech – 2:3. Proti Beránkovi pak v singlu nastoupila nová posila z Radotína Müller a našeho playera v prvním setu doslova smetl z kurtu 10:4. Ve druhém setu se pak Beránek ml. zmátořil, ale i tak měl štěstí, že za stavu 9:9 podal soupeř do sítě. Ve třetím setu pak slánský hráč konečně opravdu zabral a získal se 5:10, čímž nám připsal další důležitý bod 2:4. Somolova trojice pak na soupeře nastoupila zostra a první set snadno uhrála. Třetí set pak získali hosté pečlivější hrou a bylo – 2:5. Vondráčkovo trio pak těsně získalo první set, ale ve dvou zbylých bylo slabším týmem, byť v rozhodujícím setu smolně ztratilo 9:10 a to když Vondráček zahrál krátký míč do sítě – 3:5.

Do bojů tak museli ještě zasáhnout Somol s Beránkem ml.. O to hůře, že v prvním setu naši nezahráli dobře a naopak Müller si vedl na útoku zkušeně. Ve zbylých dvou setech ale naši ukázali, proč ještě v této sezóně nebyli poraženi a precizním útokem a polem nám připsali kýžený šestý bod – 3:6.

Opět jsme nastoupili pouze v šesti hráčích a soupeř nám nedal body zadarmo. Hlavně Müller hrál velice dobře. Z naší strany to byl spíše ubojovaný a týmový výkon…

Zhlédnuto: 131 ×