252627282930

Druhé semifinále play-off KP 2016

14-09-2016
TJ Sokol Slaný - TJ Slavoj Český Brod "B" 6:1

V odvetném utkání nám chyběl Novák, který si přivezl zranění z prvního zápasu a k dispozici nebyl ani Radoměřský s Havlíkem. Do první dvojice naskočil tedy k Somolovi Vondráček a oba nás ujistili, že mají výtečnou formu, když výbornou mezihrou a útokem udolali Cmírala s Líbalem – 1:0. Podobně si pak vedli Gruber s Beránkem ml. a připsali nám druhý bod – 2:0.

Ve trojicích pak Somolovo trio přejelo Cmíralovu trojici hlavně v prvním setu. Ve druhém nepomohlo ani soupeřovo střídání a bylo – 3:0. Ke Gruberovi a Lidickému ml. naskočil Vondráček a bylo znát, že spolu nejsou příliš sehraní, když první set ztratili 7:10. Ve druhém se pak o něco zlepšila hra v poli, mezihra a naše trio vedlo již 9:6. Bohužel následně na nohejbalky našich borců sedla nervozita, mezihra se vytratila a přestaly se plnit i pokyny a tak z nadějného stavu byl ztracený set – 3:1.

Velice důležitou se pak stala vložená dvojice, do které nastoupilo naše mládí (Seghman a Lidický ml.). Na oko nepříliš hezké utkání naši borci urvali ve svůj prospěch a my vedli opět o tři body – 4:1. V singlu pak nebylo o čem, když Beránek porazil Líbala 10:2; 10:3 a připsal nám kýžený pátý bod – 5:1. V té chvíli se hostující lavička dokonce lehce rozhádala.

Poslední trojice pak byla třešničkou na celém utkání. Obě dvě trojice makaly na doraz a k vidění byl jak solidní nohejbal, tak řada zvratů. Domácí pak tento souboj ¨urvali¨ za minutu dvanáct, když ve třetím setu rozhodli posledním možným míčem – 6:1.

Po závěrečném míči tedy propukla velká radost z postupu do finále krajského přeboru, kde se utkáme s celkem TJ Slavoj Vrdy. V utkání jsme byli od začátku lepšími a za vítězstvím jsme si šli důrazněji. O postupujícím do kvalifikace o druhou ligu pak rozhodne již zmíněné dvouzápasové finále s Vrdy, se kterými se utkáváme znovu po dvou letech… Jakub Beránek

Zhlédnuto: 215 ×