Vyhledávání:
   
Kalendář:

PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
SUBHOSTING:

OBRONA NARODOWA – amatérský sportovně-kulturní klub pořádající mírně netradiční turnaje

Počítadlo:

Novinky → Seznam novinek → Detail

První semifinále play-off KP 2016

14-09-2016
TJ Slavoj Český Brod ¨B¨ – TJ Sokol Slaný 5:5

Do Českého Brodu jsme dorazili bez Vondráčka, Havlíka, Jirky Beránka a Seghmana, který těsně před utkáním onemocněl. Papírovými favority byli sice domácí, my ale nechtěli dát kůži lacino.

Do první dvojice nastoupil k Somolovi Novák a společně si vyšlápli na elitní duo domácích, Cmíral-Líbal. Naši měli výbornou mezihru a z té plynul i precizní útok – 0:1. Do svého prvního mistrovského utkání pak po těžkém zranění nastoupil k Beránkovi ml. Gruber a hrál jako z partesu. Beránek se spíše hledal, ale Gruber několikráte pomohl výtečnými útoky. Naši ve třech setech udolali své protivníky a připsali nám druhý bod – 0:2.

Po snovém začátku jsme se ale velice rychle vrátili na zem. Trojice Somol, Novák, Beránek ml. držela krok s extraligistou Cmíralem jen ve druhém setu. Domácí borec hrál téměř bez chyby a naši na toto elitní trio nenašli protizbraň – 1:2. Gruber pak s Lidickým ml. a Radoměřským bojovali jako lvi, avšak rozhodlo horší pole. Ztráta této trojice mrzí o to víc, že když měl Gruber připraveno, na útoku se téměř nemýlil – 2:2.

Ve vložené trojici pak za nás naskočil Lidický ml., a byť se to zdá nemožné, letošní premiéru si odbyl i Radoměřský. Ten pak dokázal, že zdaleka nepatří do starého železa a svým výkonem vloženou dvojici rozhodl – 2:3. Do singlu naskočil proti Beránkovi Líbal, který se snažil, ale na našeho hráče recept nenašel – 2:4.

Vedení jsme chtěli navýšit, proti byl však jednoznačně Cmíral, který hrál ve trojicích prim – 3:4. Tak jako si počínala Cmíralova trojice, tak si počínala i ta Somolova a my opět vedli o dva body – 3:5.

Rozhodnout mohl Beránek s Gruberem, avšak prvně jmenovanému se příliš nedařilo. Ve druhém setu pak naši zabojovali, vedli 9:8, ale za stavu 9:9 Gruber smečoval do Líbala, který s problémy zaútočil a Beránek špatně přijal míč hrudníkem do autu – 4:5. Somol s Novákem pak dřeli a bojovali, ale štěstěna se nakonec přiklonila k domácím, když za stavu 9:9 zúročili svůj útok a srovnali tak na konečných – 5:5.

Zápas měl náboj play-off. Domácí od počátku pouze dotahovali a nakonec si urvali pro ně solidní remízový výsledek. Pro nás to bylo smolné utkání, které jsme měli vyhrát. Kdyby nám ale tento výsledek někdo nabídl před zápasem, brali bychom ho všemi deseti…

Jakub Beránek

Zhlédnuto: 270 ×

Jiří Beránek


>>> Návrat na seznam všech článků
Novinky:
Nejnovější akce:
Sponzoři:
Logo sponzora

© Nohejbal Slaný, 1989–2007, Design and code by: Martin Beránek, Powered by Texy & Panther