Vyhledávání:
   
Kalendář:

PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
SUBHOSTING:

OBRONA NARODOWA – amatérský sportovně-kulturní klub pořádající mírně netradiční turnaje

Počítadlo:

Novinky → Seznam novinek → Detail

1. kolo II. ligy 2017

14-04-2017
SK Liapor WITTE Karlovy Vary 'B' - TJ Sokol Slaný

Na úvod smolná porážka ve Varech…

K utkání jsme přicestovali bez zraněného Nováka a pracujícího Seghmana. Naopak jsme dovezli dvě nové akvizice z Tábora, Filipa Vobra a Davida Vobra. Poprvé v sezóně jsme pak viděli antuku.

Do první dvojice naskočilo naše staronové duo Beránek ml. a Gruber. V prvním setu tahali naši za kratší provaz, ve druhém pak měl výkon obou stoupající tendenci. Bohužel za stavu 9:9 domácí Bláha špatně nahrál tak, že míč směřoval na naši stranu a mladý Svoboda jej zašlápl –1:0. Vondráček se Somolem pak měli ve velice pěkném utkání pevnější nervy. První set naši získali zodpovědnou a přesnou hrou. Druhou sadu pak naši naopak ztratili hlavně nepřesnými útoky. Třetí sada se dostala stejně jako ta první do stavu 9:9. V ní pak patřil poslední přesný útok našim hráčům – 1:1.

Premiéru si pak prožily po boku Grubera obě posily. Ty pak musely přihlížet, jak Gruber smolně nastřelil za stavu 9:9 domácí blok. Ve druhém setu byli domácí již jednoznačně lepším týmem. Po posledním míči navíc náš hráč Filip Vobr obdržel žlutou kartu za zakopnutí míče (míč letěl pouze do sítě) – 2:1. Naše trio Somol, Vondráček, Beránek ml. pak nezačalo vůbec špatně, když první set získalo 8:10. Ve druhém setu došlo na stav 9:9 a šťastnější byli domácí. Třetí set byl z naší strany hlavně na útoku špatný a bylo – 3:1.

Spoléhali jsme tedy na vloženou dvojici Havlík – Filip Vobr. Chlapci první set ukořistili s velkým štěstím 9:10. Ve druhém pak naší hře nepomohlo ani střídání Lidickým ml.. Do třetího setu naskočil opět Filip Vobr, ale k vítězství to nepomohlo – 4:1. Nacházeli jsme se tedy v nezáviděníhodné situaci. Ke korigování výsledku zavelel v singlu Beránek ml., když svého soupeře přehrál snadno 4:10; 3:10 a bylo sníženo – 2:4.

Somolovo trio pak jednoznačně deklasovalo trojici domácích Pecina, Veselý, Toth se střídajícím Valentou dvakrát 2:10 a my se přiblížili na pouhý bod – 3:4. Gruberovo trio následně ve velice pěkném utkání přehrálo Bláhovu trojici dvakrát 9:10, když Gruber perfektně útočil a sourozenci Vobři byli v poli nepropustní – 4:4. Rázem jsme se vrátili do hry a doufali jsme, že Vondráček se Somolem připíší pátý bod. Bohužel Bláha svými zkušenostmi naše borce přehrál, samozřejmě za přispění mladého Svobody – 5:4. Gruber s Beránkem ml. měli také nelehký úkol. Veselý s Čermákem hráli zkušenostmi, avšak první set získali naši a to nejtěsnějším možným způsobem. Beránek ml. smečoval na střed a tam soupeři nebyli. Ve druhém setu však Beránkovi nevyšlo několik úderů a zkušení domácí trestali. Třetí set se pak dostal do stavu 8:8, Beránek si přijal a Gruber místo nahrávky volil nepochopitelně ‚,chytré‘‘ zakončení přes blok. Soupeř celý úmysl přečetl a trestal. I za tohoto stavu bylo o co hrát, ale Beránek ml. i přes kvalitní mezihru zvolil špatný úder (krátký míč), který se nedostal ani přes síť. Tím zhasly veškeré naše naděje na získání bodu – 6:4.

Utkání ovlivnil fakt, že jsme nastoupili letos poprvé na antuce. Dalším důležitým momentem byl začátek zápasu, který nám utekl. Nezvládli jsme také vloženou dvojici a závěr utkání. Rozhodčí pak zbytečně úzkostlivě vedli zápas. Celkový výkon byl však příslibem do dalších utkání…

Jakub Beránek

Zhlédnuto: 222 ×

Jakub Beránek


>>> Návrat na seznam všech článků
Novinky:
Nejnovější akce:
Sponzoři:
Logo sponzora

© Nohejbal Slaný, 1989–2007, Design and code by: Martin Beránek, Powered by Texy & Panther