9. kolo II. ligy 2017

03-06-2017
TJ Sokol Slaný - TJ Slovan Chabařovice

Podruhé doma bez bodů…

Utkání s celkem ze severu Čech odstartovali Beránek ml. s Gruberem hodně špatně a v první sadě získali pouhých 5 bodů, postupně ale začal jejich výkon gradovat a my šli proti mladšímu Tirpákovi do vedení 1:0. Druhá dvojice to je alchymie, která nějak nevychází, tentokrát hrál Somol s Filipem Vobrem a druhý jmenovaný měl za devítek míč ve výhodné pozici na noze, bohužel ho poslal do sítě, naši se ale nevzdali, prokousali se do třetí sady, tam ale byli horší – 1:1. Gruberova trojice pak potvrdila, že ani ona nemá správně sladěné noty a odešla z hřiště ve dvou setech – 1:2. Naopak Tomáš Somol dostal příležitost spravit si chuť ve druhém triu a to se povedlo náramně, naši hostům oplatili stejnou mincí a bylo srovnáno – 2:2.

Vložená dvojice nám také radost neudělala, zraněný Lidický se snažil, ani David Vobr se neflákal, ale naši bohužel nedokázali udržet po celý souboj stabilní výkonnost a hosté tak dostali nečekaný dárek – 2:3. V prvním setu singlu povolil Jakub Beránek zcela rezignovanému Tirpákovi pouhé tři body, v tom následujícím pět a začínalo se od začátku – 3:3.

Poprvé v sezóně jsme střídali ve trojici maximální povolený počet hráčů, v prvním setu místo Grubera nastoupil čerstvý padesátník Lidický a hned zapříčinil několik bodů, následně se do sestavy dostal i nejstarší hráč Beránek, ale i tak jsme uhráli jen 4 body! Do druhé sady se vrátil Gruber a s kvalitní nahrávkou Beránka st. neměli hosté šanci, jenže úvod třetího setu našim nevyšel a bylo 3:4. Svůj díly smůly si vybralo Somolovo trio, když odešlo poraženo ve třech setech a dva z nich ztratilo za devítek – 3:5.

Gruberovo duo pak už jen protrpělo dva sety proti zkonsolidovaným hostům, kteří si byli dobře vědomi psychického i fyzického stavu našich hráčů – 3:6.

S posledním míčem zkolaboval Jakub Beránek, kterému se sečetl týdenní sportovní kurz s vyčerpávajícím zápasem na prudkém slunci…

Hosté byli kompaktnější a lépe poskládali svých šest hráčů, my po vložené části už trochu ztráceli a definitivní hřebíček do naší rakve přišel po prohře druhé trojice, pak už bylo jasno…

Zhlédnuto: 117 ×