Vyhledávání:
   
Kalendář:

PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
SUBHOSTING:

OBRONA NARODOWA – amatérský sportovně-kulturní klub pořádající mírně netradiční turnaje

Počítadlo:

Novinky → Seznam novinek → Detail

Turnaj mládeže Český Brod – Krajský přebor trojic Memoriál J.Krále

06-05-2018
A-tým 4. místo, B-tým získával zkušenosti

Pro letošní sezónu zanikl dorostenecký tým. Naopak jsme rozšířili řady žáků a to výrazně. Na první letošní turnaj v Českém Brodu vyrazilo hned 8 hráčů, když chyběl pouze Zápotocký. Sestavili jsme tak 2 trojice. Slaný ¨A¨ – Hadač, Coufal, Mudra, Štícha, Slaný ¨B¨ – Hanilec, Šebesta, M. Šimanovský, V. Šimanovský.

Vznikla tak jedna skupina, kde kromě našich dvou trojic startovaly ještě tři trojice domácích a jedna z Čáslavi. Naše zkušenější sestava si výsledkově a místy i herně nevedla špatně. V bratrovražedném souboji porazila naši rezervu a smolně prohrála ve třech setech s céčkem domácích, kteří jsou sice nejmladší, ale technicky velice vyspělí. Po porážkách od A-týmu Brodu a Čáslavi nakonec dokázali porazit B-tým Českého Brodu a ze 4. místa postoupit do play-off. V souboji s Čáslaví pak naši neměli žádnou šanci a to hlavně proto, že by soupeř správně spadal do kategorie dorostenců (dva hráči). Při utkání o třetí místo se naši opět střetli s céčkem Brodu a znovu se radoval soupeř, tentokráte ve dvou setech. Naše druhá sestava zažila křest ohněm a seznamovala se s děním na turnaji. Vše nakonec po bojovných výkonech prohráli, ale s tím se musí v začátcích počítat.

Celý turnaj se odehrál v novém krásném areálu a po organizační stránce proběhl bez potíží. Snad i příští rok uspořádá Český Brod alespoň jeden turnaj v jejich krásném areálu.

Zhlédnuto: 139 ×

Jakub Beránek


>>> Návrat na seznam všech článků
Novinky:
Nejnovější akce:
Sponzoři:
Logo sponzora

© Nohejbal Slaný, 1989–2007, Design and code by: Martin Beránek, Powered by Texy & Panther