Vyhledávání:
   
Kalendář:

PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
SUBHOSTING:

OBRONA NARODOWA – amatérský sportovně-kulturní klub pořádající mírně netradiční turnaje

Počítadlo:

Novinky → Seznam novinek → Detail

Turnaj mládeže Slaný - Krajský přebor dvojic Memoriál M. Potůčka

13-05-2018
Na domácích kurtech naše nejlepší sestava na 5. místě...

Do Slaného se sjelo celkem devět dvojic, přijeli hráči Českého Brodu a Čáslavi, domácí sokolové postavili čtyři dua.

Především mládežníci z líhně extraligového Českého Brodu předváděli místy nohejbal, který by měl být k vidění až ve vyšší kategorii – kluci i dívka měli výborný příjem i nahrávku a mnohdy i velmi kvalitní, technicky provedené zakončení.

Ve skupině A obsadila první místo Čáslav A, za ní skončili právě mladíci Brodu, ve skupině B pak byl výsledek obrácený, vyhrál Brod před Čáslaví a tyto čtyři celky postoupily do čtyřčlenné finálové skupiny se započítávanými výsledky. Celky na třetích a čtvrtých místech pak mezi sebou svedly souboje o konečné umístění.

Finále patřilo prvnímu celku Čáslavi, nutno ale podotknout, že šlo o dorosteneckou sestavu, která měla výškovou i silovou výhodu, za ní se společně seřadily dva týmy Českého Brodu a nevděčnou bramborovou medaili si odvezlo béčko Čáslavi.

Na pátém místě skončili nejdéle hrající domácí, kteří bohužel výrazně pokazili poslední souboj v základní skupině a finále jim tak uteklo. Šestí byli další slánští, kteří právě se svými spoluhráči prohráli souboj o umístění. Na sedmé pozici skončila smíšená sourozenecká dvojice Brodu, opět velmi talentovaná hráčka a hráč – toto duo přehrálo další slánskou sestavu a odsoudilo ji tak k osmému místu. Deváté místo čekalo na poslední sestavu sokolů.

Turnaj se povedl, bylo pěkné počasí, kluci si zahráli do sytosti, obdrželi poháry a medaile a od našeho tradičního sponzora Mediabox s.r.o. pak šampony a sprchové gely.

Zhlédnuto: 366 ×

Jakub Beránek


>>> Návrat na seznam všech článků
Novinky:
Nejnovější akce:
Sponzoři:
Logo sponzora

© Nohejbal Slaný, 1989–2007, Design and code by: Martin Beránek, Powered by Texy & Panther