Vyhledávání:
   
Kalendář:

PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
SUBHOSTING:

OBRONA NARODOWA – amatérský sportovně-kulturní klub pořádající mírně netradiční turnaje

Počítadlo:

Novinky → Seznam novinek → Detail

10. kolo II. ligy 2019

26-05-2019
Slovan Chabařovice - TJ Sokol Slaný 6:0

Za potupným debaklem stály hlavně absence a zranění…

Byli jsme opravdu velmi rádi, že jsme do Chabařovic vůbec dorazili. Přijelo náš šest a z toho Beránek ml. s podvrtnutým kotníkem, Bareš s antibiotiky a Hulín měl ještě v týdnu problém s kolenem. Nemohl pomoci ani Beránek st., který musel pořádat žákovský turnaj.

Vyhlídky jsme neměli nejlepší a ambice minimální. O to víc, když naše první dvojice Bareš, Hulín dostala lekci od bratrů Trubáků – 1:0. Druhá dvojice Gruber Beránek ml. dopadla ještě hůře. Prvně jmenovaný měl problém s podáním, které létalo velmi blízko místních sloupů, a druhý jmenovaný nemohl prakticky běhat. Jan Tirpák a Rypka se nemuseli ani moc snažit. Výsledkem byl debakl ve dvou setech a změna stavu – 2:0.

Bareš, Hulín a F. Vobr se proti Davidovi Tirpákovi a bratrům Trubákům statečně prali a ztratili první sadu až v koncovce, ale druhý set byl již jasnou záležitostí domácích – 3:0. Naše druhá trojice Gruber, Beránek ml., D. Vobr dokázala přetlačit v prvním setu J. Tirpáka, Dvořáka a Rypku, to ale bylo vše. Naše trio rozhodilo znovu podání do sloupů a Beránek ml. byl čím dál více neschopen hry – 4:0

Vložená dvojice v podání bratrů Vobrů byla ve znamení dotahování soupeře. Naši hráči v rozhodujících momentech kazili a proto je Henzl M. Trubákem v obou setech přetlačili 10:8 a bylo – 5:0. Za normálních okolností by nelichotivého kanára odvracel Beránek ml., ale jeho stav již prakticky neumožňoval běh a tak musel po mnoha letech naskočit do singlu někdo jiný. Vyvoleným byl F. Vobr a nutno říci, že si nevedl vůbec špatně. Proti Rypkovi sice jasně ztratil první sadu, ale druhou získal nejtěsnějším možným rozdílem pro sebe a v rozhodující sadě vedl již 9:7. Bohužel ani to nestačilo. Náš hráč další výměny nezvládl a za stavu 9:9 smečoval těsně do autu – 6:0.

Ostudného kanára jsme si zřejmě zasloužili, ale i tak jsme prakticky vyhráli. Dokázali jsme totiž k utkání nastoupit a zamezili tak kontumaci, nic jiného ani není možné hodnotit. Je třeba poděkovat hlavně Barešovi, který přicestoval i s antibiotiky. Dobrou zprávou je volný víkend, kdy se snad náš tým dá alespoň částečně do pořádku.

zápas sestava body
D1 Bareš, Hulín 0
D2 Gruber, Beránek ml. 0
D3 F. Vobr, D. Vobr 0
T1 Hulín, Bareš, F. Vobr 0
T2 Gruber, D. Vobr, Beránek ml. 0
S F. Vobr 0

Zhlédnuto: 94 ×

Jakub Beránek


>>> Návrat na seznam všech článků
Novinky:
Nejnovější akce:
Sponzoři:
Logo sponzora

© Nohejbal Slaný, 1989–2007, Design and code by: Martin Beránek, Powered by Texy & Panther