Vyhledávání:
   
Kalendář:

PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
SUBHOSTING:

OBRONA NARODOWA – amatérský sportovně-kulturní klub pořádající mírně netradiční turnaje

Počítadlo:

Novinky → Seznam novinek → Detail

11. kolo II. ligy 2019

08-06-2019
TJ Sokol Slaný - SDH Hradecko 6:3

Doma se slánskému týmu daří…

Stále bez Somola, ale poprvé v sezóně s větším počtem hráčů. Toužili jsme hostům vrátit porážku z jejich hřiště a tomu jsme uzpůsobili taktiku celého utkání.

První dvojice Gruber, Beránek ml. nastoupila proti jedné z nejlepších dvojic ve druhé lize M. Smola – V. Kůsa. První sada šla za soupeřem, když výtečně útočil Kůsa. Ve druhém setu se naši hráči dostali na stav 9:9 a změnili podání na M. Smolu. Riskantní tah vyšel, když hostující player mířil do autu. V rozhodující vyrovnané sadě opět rozhodoval poslední míč a ten zahráli hosté – 0:1. Druhá dvojice Seghman – Lidický ml. nastoupila proti M. Kůsovi a J. Smolovi lehce zaraženě, ale postupem času se jejich výkon zvedal. Naši hráči rozhodli první sadu posledním možným míčem a ve druhém už dominovali – 1:1.

Osvědčená první trojice Gruber, Beránek ml. a D. Vobr zahrála parádně proti M. Smolovi, Součkovi a M. Kůsovi. Gruber ničil soupeře skvostnými útoky ven ze hřiště a Beránek ml. s D. Vobrem propustili v poli minimum – 2:1. Trojice Hulín, Seghman, F. Vobr a střídající Lidický ml. se proti V. Kůsovi, Mužíkovi a J, Smolovi hledala celé střetnutí a bohužel se nenašla. Problémy našim hráčům dělala mezihra a hlavně výborný blok V. Kůsy. Nic nepomohlo ani několikeré střídání – 2:2.

Bratři Vobři se dobře nachystali na Součka s Mužíkem a poměrně disciplinovanou a trpělivou hrou vyhráli ve dvou setech – 3:2. V singlu se měl Beránek ml. pokusit konečně navýšit naše vedení a M. Smolovi vrátit porážku z posledního střetnutí. Začátek byl hrůzný, když prohrával náš hráč již 4:1, ale postupně se výkon naše hráče zlepšoval a dostal se do vedení 9:7. Rozhodnout ale musel až poslední možný míč, kde ale náš hráč s klidem zakončil. Druhý set už byl jasnou záležitostí Beránka ml. – 4:2.

Poprvé jsme v utkání vedli o dva body a to nás mělo nakopnout. Bohužel se ve vložené dvojici zranil D. Vobr a zaskočit za něj musel Jiří Beránek. V této sestavě se naším hráčům nedařilo a první set jasně prohráli. Do druhého i se zraněním naskočil místo Jiřího Beránka D. Vobr a naše trio to soupeřovo vyprovodilo ve stejném duchu. Rozhodnout tedy musel třetí set. V něm se bojovalo urputně o každý míč, ten poslední šel od bloku V. Kůsy a my se mohli radovat – 5:2. Do druhé trojice nastoupila sestava Hulín, Lidický ml. a F. Vobr, ale ani tato změna nepomohla a naše druhé trio velmi snadno podlehlo trojici M. Smoly – 5:3.

Nicméně odvetnou dvojici v poklidu zvládlo naše elitní duo a my mohli slavit zisk dalších bodů z domácího prostředí – 6:3.

Po dlouhé době jsme byli kompletnější a bylo to znát. Mohli jsme reagovat na vývoj utkání a nahradit zraněné hráče. Výborně zahrál Gruber a D. Vobr. Díky důležitým bodům jsme blíže k záchraně.

zápas sestava body
D1 Gruber, Beránek ml. 1
D2 Seghman, Lidický ml. 1
D3 F. Vobr, D. Vobr 1
T1 Gruber, D. Vobr, Beránek. ml., Beránek st. 2
T2 Seghman, Lidický ml., F. Vobr, Hulín 0
S Beránek ml. 1

Zhlédnuto: 128 ×

Jakub Beránek


>>> Návrat na seznam všech článků
Novinky:
Nejnovější akce:
Sponzoři:
Logo sponzora

© Nohejbal Slaný, 1989–2007, Design and code by: Martin Beránek, Powered by Texy & Panther