Vyhledávání:
   
Kalendář:

PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
SUBHOSTING:

OBRONA NARODOWA – amatérský sportovně-kulturní klub pořádající mírně netradiční turnaje

Počítadlo:

Novinky → Seznam novinek → Detail

Mládežnický turnaj - Slaný

15-09-2019
Krajský přebor singlu

Štícha získal bramborovou medaili…

Poslední turnaj v letošním roce se konal v domácím prostředí a dorazilo 14 sestav. Hráče však přivezl pouze Český Brod a Kostelec, ostatní týmy bohužel nedorazily. Za nás nastoupili Hadač, Štícha a bratři Šimanovští.

Hráči byli rozlosováni do tří skupin, dvou pětičlenných a jedné čtyřčlenné. Z každé postupovali první dva a také dva nejlepší ze třetích míst. Byly k vidění zajímavé souboje a pěkné singlové výměny. Z našich hráčů postoupili Hadač a Štícha, zatímco bratři Šimanovští se s touto specifickou disciplínou teprve seznamovali. Smutnou shodou okolností na sebe naši hráči narazili hned ve čtvrtfinále a po dramatické třísetové bitvě, postoupil trochu překvapivě Štícha.

Ten následně ale nestačil na pozdějšího vítěze Červenku z Brodu a v souboji o třetí místo ani na Vrbatu z Kostelce. Druhý skončil po dramatickém finálovém souboji Krubr, jenž padl posledním možným míčem. Pro slánské barvy to je i tak velký úspěch, o to větší, že Štícha hrál singl letos vůbec poprvé. Hadač nakonec skončil za Štíchou na 5. místě a připsal tak našim barvám další body.

Turnaj pořádali pouze Jiří a Jakub Beránkovi, a když ještě před polednem prvně jmenovaný odjel, byla organizace výrazně narušena. Jiní hráči slánského týmu bohužel nepomohli a tak je třeba poděkovat hostujícím trenérům a také rodičům, kteří výrazně vypomohli s organizací. Snad se příště takováto situace nebude opakovat…

Zhlédnuto: 179 ×

Jakub Beránek


>>> Návrat na seznam všech článků
Novinky:
Nejnovější akce:
Sponzoři:
Logo sponzora

© Nohejbal Slaný, 1989–2007, Design and code by: Martin Beránek, Powered by Texy & Panther