Vyhledávání:
   
Kalendář:

PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
SUBHOSTING:

OBRONA NARODOWA – amatérský sportovně-kulturní klub pořádající mírně netradiční turnaje

Počítadlo:

Novinky → Seznam novinek → Detail

7. ročník - turnaj singlu ve Zbečníku

22-02-2020
Beránek vybojoval třetí místo!

První zápolení letošního roku pro někoho ze slánských nohejbalistů padlo jako již tradičně na Beránka.

Náš singlista postoupil ze skupiny B bez ztráty bodu, když ale hlavně s mladým Kábrtem měl co dělat a porazil ho nejtěsněji dvakrát 10:9; 10:9 (Kábrt za toho stavu dvakrát míč vyhodil). Ve čtvrtfinále měl Beránek menší potíže v prvním setu, ale ve druhém už si postup dál pohlídal.

V semifinálové skupině na sebe narazili staří známí, Šimáně a Beránek se proti sobě něco nahráli a náš hráč nikdy nepoznal hořkost porážky (na antuce). I v tomto duelu, začal náš hráč solidně a vedl 7:3, bohužel poté ho jeho soupeř doslova umlátil podáním. První set Beránka poznamenal a v tom druhém nebylo o čem. S polským reprezentantem Klosiňskim se náš hráč hledal a potvrzoval, že není v top formě, na druhou stranu proti němu stál velmi dobrý hráč. Ve třech setech nakonec zvítězil reprezentant slánského nohejbalu a ze skupiny tak postoupil do boje o třetí místo.

Utkání s Pohlem bylo velmi napínavé, první set šel za Pohlem a druhý zcela jasně za naším hráčem. Ve třetím setu se rozhodovalo za stavu 9:9 a vítěznému Beránkovu míči předcházela dlouhá výměna. Beránek nakonec kýžené třetí místo vybojoval a tento turnaj byl tak pro naše barvy úspěšným.

Rodinná atmosféra tohoto turnaje je pověstná, menší hala a pěkné ceny také. I tento ročník se tedy organizátorům nadmíru podařil. Vítězství tentokráte slavil Hron z Varů a druhé místo bral zaslouženě Šimáně, v té době hráč Příšovic.

REPORT NOHECMAGAZÍNU

Zde:

ZDE MOŽNO KOUKNOUT NA ZÁZNAMY ZÁPASŮ:

Zde:

Zhlédnuto: 86 ×

Jakub Beránek


>>> Návrat na seznam všech článků
Novinky:
Nejnovější akce:
Sponzoři:
Logo sponzora

© Nohejbal Slaný, 1989–2007, Design and code by: Martin Beránek, Powered by Texy & Panther