Vyhledávání:
   
Kalendář:

PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
SUBHOSTING:

OBRONA NARODOWA – amatérský sportovně-kulturní klub pořádající mírně netradiční turnaje

Počítadlo:

Novinky → Seznam novinek → Detail

Turnaj žáků a dorostu - Český Brod

24-05-2020
Krajský přebor dvojic

Hadač se Štíchou na 3. místě mezi dorostenci!!!

Po několika měsíční pauze se rozeběhly soutěže žáků a dorostenců. Letos máme naše mládežníky rozdělené na tři žáky a tři dorostence. Dorostenci se přes zimu připravovali na přechod na dva dopady, což je vždy složité.

Sestavili jsme nakonec dva dorostenecké týmy: Slaný ¨A¨ (Hadač, Štícha), Slaný ¨B¨ (Šebesta, Zápotocký – věkem ještě mladší žák) a jeden tým žákovský (Matěj a Vojta Šimanovští). Celkově dorazilo pět dorosteneckých týmů a třináct žákovských, což středočeský kraj dlouho nepamatuje. Turnaje se účastnily mančafty z Českého Brodu, Čáslavi, Šacungu, Kutné Hory, Kostelce, Slaného a díky divoké kartě také Dolní Počernice.

Naše první dorostenecké družstvo porazilo naše rezervní družstvo jasně ve dvou setech, následně jasně prohrálo s favoritem soutěže Českým Brodem. Čáslav naši hráči ve vypjatém souboji porazily ve dvou setech, ale byl to tuhý boj. S Kostelcem se naše ¨Áčko¨ dostalo do třetího setu, ale soupeř toto prodloužení zvládl lépe. To nakonec rozhodlo o konečném třetím místě.

Naše dorostenecká rezerva uhrála v soutěži jeden jediný set proti Čáslavi, ale nutno podotknout, že Šebesta startoval v ostrém turnaji téměř po roce a Zápotocký je věkem stále ještě mladší žák. Nasbírané zkušenosti se budou do budoucna jistě hodit.

Naši žáci začali nečekaným výsledkem, když poprvé dokázali na turnaji zvítězit. Jejich solidní hru odnesl Český Brod ¨E¨. S Kutnou Horou ¨B¨ odehráli naši hráči velmi vyrovnané utkání a nakonec podlehli až ve třetím setu. Stejně vyrovnané utkání sehráli také s týmem Dolních Počernic ¨C¨, zde ale nakonec podlehli ve dvou setech. Na závěr ještě podlehli favoritům žákovské soutěže – Českému Brodu ¨A¨. To ale nic nemění na tom, že bratři Šimanovští předvedli velmi koukatelný a bojovný nohejbal, který ale stačil jen na konečné 13. místo.

Dorosteneckou část ovládl celek Českého Brodu (Matěj Vokáč, Richard Baloun) a druzí byli hráči Kostelce (Strejček Jiří, Hadačka Matěj)

Žákovskou část ovládl Český Brod ¨B¨ (Antonín Blažek, Jan Zadrobílek), druzí byli hráči Kutné Hory ¨A¨ (Matěj Havránek, Schovanec Radim) a na třetím místě skončili hráči Kostelce (Jiří Kůbrt, Ondřej Vrbata).

Poděkování pak směřuje k organizátorům, kteří se měrou vrchovatou zasloužili o velmi povedený turnaj. Hrát v takovémto areálu, musí být pro každého hráče radostí…

Zhlédnuto: 125 ×

Jakub Beránek


>>> Návrat na seznam všech článků
Novinky:
Nejnovější akce:
Sponzoři:
Logo sponzora

© Nohejbal Slaný, 1989–2007, Design and code by: Martin Beránek, Powered by Texy & Panther