Vyhledávání:
   
Kalendář:

PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
SUBHOSTING:

OBRONA NARODOWA – amatérský sportovně-kulturní klub pořádající mírně netradiční turnaje

Počítadlo:

Novinky → Seznam novinek → Detail

Turnaj mládeže – Benešov

07-06-2020
Krajský přebor dvojic

Šebesta se Zápotockým bramboroví…

Do Benešova jsme vzali jen dvě dvojice, jelikož dorostenci Hadač se Štíchou potřebovali volno před přijímacími zkouškami. V dorostenecké kategorii startoval Šebesta se Zápotockým a za žáky nastoupili bratři Šimanovští. V turnaji startovalo neuvěřitelných 24 dvojic.

Dorostenci hráli ve dvou skupinách po třech a vítěz z každé skupiny postoupil rovnou do semifinále. Zbylé dva týmy hrály druhý se třetím a třetí s druhým. Naši dorostenci nejprve jednoznačně podlehli domácímu Šacungu A, kde bylo oběma domácím hráčům 19 let, zatímco Šebestovi je 16 a Zápotockému dokonce 12 let. Proti Šacungu C si ale naši spravili chuť a ve své skupině obsadili druhé místo.

V souboji se třetím Šacungem B byli naši od začátku lepší a jednoznačně se tak také dostali do semifinále. S favorizovaným Kostelcem sice naši předvedli velmi bojovný výkon, ale na postup to stačit nemohlo. V utkání o třetí místo byl favorit jasný = Čáslav. Naši dorostenci však málem svého soupeře zaskočili, když v prvním setu za stavu 9:9 měli nabito. Svůj útok bohužel neproměnili a tím bylo po nadějích, jelikož druhý set už byl v režii Čáslavi. Náš dorost odjel tedy s bramborovou medailí, což je ale velmi solidní výsledek.

Konečné pořadí turnaje: 1. Nohejbal Kostelec (Krubr, Vrbata) 2. SK Šacung Benešov A (Janko, Khandl) 3. TJ Sokol Čáslav (Šimerka, Dibelka) 4. TJ Sokol Slaný (Šebesta, Zápotocký)

Bratři Šimanovští byli nalosováni do pětičlenné skupiny a utkání se hrála pouze na jeden set. Hned první souboj se Šacungem B vlastně rozhodl o dalším osudu našich hráčů. Ti začali dobře a v utkání vedli, nakonec ale po sérii chyb utkání jednoznačně ztratili. V dalších dvou soubojích naši hru zlepšili, zpřesnili a porazili jak Dolní Počernice A, tak Český Brod E. Tím se na chvíli dostali do hry o postup, ale ten rázně utnuli favorité turnaje Český Brod B. Konečné třetí místo ve skupině je ale solidním základem do budoucna.

Pořadatelé turnaj zvládli s vypětím všech sil, ale není se čemu divit, tolik sestav se na krajský turnaj mládeže možná nikdy nedostavilo. Domácím pořadatelům naopak patří poděkování za uspořádání takového turnaje.

Konečné pořadí turnaje: 1. TJ Slavoj Český Brod B (Bálek, Baloun) 2. SK Šacung Benešov A (J. Holub, Tesařík) 3. TJ Slavoj Český Brod C (Brabenec, Kašík, Špirhanzl) 4. SK Šacung Benešov B (A. Holub, Paták)

Zhlédnuto: 177 ×


>>> Návrat na seznam všech článků
Novinky:
Nejnovější akce:
Sponzoři:
Logo sponzora

© Nohejbal Slaný, 1989–2007, Design and code by: Martin Beránek, Powered by Texy & Panther