Vyhledávání:
   
Kalendář:

PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
SUBHOSTING:

OBRONA NARODOWA – amatérský sportovně-kulturní klub pořádající mírně netradiční turnaje

Počítadlo:

Novinky → Seznam novinek → Detail

Turnaj mládeže - Konojedy

14-06-2020
Krajský přebor trojic

Dorost veze brambory

Do Konojed jsme dorazili se dvěma trojicemi (žákovskou a dorosteneckou), po cestě nás zastihlo několik poměrně silných přeháněk. K našemu překvapení měli domácí jen jedno hřiště, na němž se připravovalo 10 trojic. I když bylo rozhodnuto, že se bude hrát jen na dva sety, bylo jasné, že se turnaj řádně protáhne.

První zápas odehráli žáci, kteří v prvním setu výborně zatápěli C týmu Českého Brodu, který měl fyzicky vyspělejší hráče, naši ztratili set o tři body, druhá sada se jim ale vůbec nevydařila a jasně prohráli.

Dorostenci začali turnaj poměrně nervózně, proti dorostu Konojed ještě jakž takž odehráli úvod, ve druhém setu už ale kupili chybu na chybu a odešli s hodně svěšenými hlavami.

V souboji s D týmem Brodu si pak naši spravili chuť, ale rozhodně to žádný festival nebyl. Béčko ještě dostalo školení od týmu Šacungu, pak se ale roztrhla obloha a během deseti minut bylo hřiště pod vodou. Muselo se tedy odjet do nedalekého Kostelce nad Č.l., kde se turnaj dokončil v hale.

Tam se nepochopitelně nedokázali dorostenci udržet ve vedení v souboji se Šacungem, naštěstí ztrátu prvního setu nahradili zlepšením v tom následném a měli tak lepší vzájemný výsledek.

Žáci sehráli skvělý souboj s naprosto suverénním Brodem A, který všechny zápasy ve skupině vyhrál, naši kluci ztratili oba sety 8:10. Kluci pak přehráli začátečníky z Čelákovic, což jim přineslo v pětičlenné skupině čtvrté místo. Dorostenci ve své skupině obsadili 3. příčku, když prohráli 7:10, 8:10 s pozdějším vítězem celé akce, Českým Brodem B.

V play-off narazil dorost na C tým Brodu a celkem bez větších nervů postoupil dále, naši žáci ale museli vzdorovat poměrně slušné palebné síly dorostenců domácího týmu a to pro kluky bylo příliš velké sousto. Konečné osmé místo bylo celkem reálným obrazem naší hry a úrovně soupeřů.

Naši dorostenci narazili v souboji o finále opět na Konojedy a znovu nenašli zbraň na razantní útok domácích, takže na ně zbyl souboj o třetí místo. Zde jim přišli do cesty žáci Českého Brodu a dorostenci dopadli stejně, jako ve skupině žáci – odehráli celkem vyrovnané utkání, kde se ale nakonec projevila preciznost a kvalita soupeřů. Na dorost tak zbyla nepopulární bramborová medaile.

Trenér – Jiří Beránek

Zhlédnuto: 147 ×


>>> Návrat na seznam všech článků
Novinky:
Nejnovější akce:
Sponzoři:
Logo sponzora

© Nohejbal Slaný, 1989–2007, Design and code by: Martin Beránek, Powered by Texy & Panther