Vyhledávání:
   
Kalendář:

PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
SUBHOSTING:

OBRONA NARODOWA – amatérský sportovně-kulturní klub pořádající mírně netradiční turnaje

Počítadlo:

Novinky → Seznam novinek → Detail

Slaný - turnaj mládeže

21-06-2020
Krajský přebor trojic

Dorost na domácím turnaji znovu čtvrtý, žáci šestí…

Další ze série turnajů mládeže uspořádal náš celek. Deštivé počasí se nakonec umoudřilo a bylo tak možné turnaj zahájit. Startovalo solidních 8 trojic (Český Brod, Kostelec, Benešov, Čelákovice a domácí Slaný). Ze dvou skupin postupovaly dále všechny týmy a podle pořadí se následně utkaly křížem se soupeřem z druhé skupiny.

Hned v prvním utkání došlo na naprostou senzaci. Naši žáci (Zápotocký, M. Šimanovský, V. Šimanovský) nastoupili proti favorizovanému Kostelci (věkem dorostenci) a první set jasně ztratili. V této chvíli by si na naší trojici nevsadil nikdo ani halíř. Co se ale následně událo na hřišti, se slovy klasika stane ‚, maximálně jednou za deset let‘‘ Naši zpřesnili hru, soupeř znervózněl, kazil a Zápotocký ještě přitápěl úžasným podáním. Druhý set získali naši až posledním možným míčem, ale ve třetím již úřadovali a získali velmi cenný skalp. Toto vítězství naše mladá trojice ale nepotvrdila s Českým Brodem B, kde neměla sebemenší šanci. Chuť si následně chlapci spravili s Českým Brodem C. V tabulce to bohužel stačilo jen na 3. místo a to díky rovnosti bodů a minitabulce tří.

Dorostenci (Štícha, Šebesta, Hadač) si vedli o něco lépe, když porazili vcelku jasně trojici Benešova, Čelákovic a nestačili pouze na favorita z Českého Brodu A. Tím pádem postoupil náš dorost z 2. místa a to znamenalo jediné = bratrovražedný souboj s žáky.

V té chvíli vedl žáky Jakub Beránek a dorost Jiří Beránek. Žáci hráli na začátku trpělivěji a získali první sadu, ve druhé, to již začalo být s dorostenci nahnuté, ale nakonec si vybojovali třetí set. Ten byl neuvěřitelně dramatický, nakonec se štěstěna přiklonila na stranu dorostu a to posledním možným míčem. Žáci si po té spravili chuť s Čelákovicemi, ale v souboji s Benešovem už nebylo o čem. Nakonec naši žáci skončili na bodovaném 6. místě, což lze považovat za úspěch.

Dorostenci se v další části utkali s Kostelcem, zde předvedli pěkný výkon, ale přesto padli ve třech setech. V souboji o třetí místo s Českým Brodem A předvedli znovu výbornou hru, ale i tentokráte ztratili utkání ve třech setech a to nejtěsnějším možným výsledkem. Slánští dorostenci tedy brali znovu brambory.

Vítězem turnaje se stal Český Brod B, který v dramatickém finále přetlačil dorostence z Kostelce ve třech setech. Turnaj se v našem areálu po delší době opravdu podařil, byl dostatek pořadatelů a drobně se zlepšilo i zázemí. Otevřené občerstvení pak bylo pomyslnou třešničkou tohoto turnaje.

Konečné pořadí turnaje:1. Český Brod B (Blažek, Špirhanzl, Baloun), 2. Nohejbal Kostelec (Krubr, Vrbata, Strejček), 3. (Ceský Brod A (Bálek, Červinka, Blažková), 4. TJ Sokol Slaný (Štícha, Hadač, Šebesta)

Zhlédnuto: 130 ×


>>> Návrat na seznam všech článků
Novinky:
Nejnovější akce:
Sponzoři:
Logo sponzora

© Nohejbal Slaný, 1989–2007, Design and code by: Martin Beránek, Powered by Texy & Panther