Vyhledávání:
   
Kalendář:

PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
SUBHOSTING:

OBRONA NARODOWA – amatérský sportovně-kulturní klub pořádající mírně netradiční turnaje

Počítadlo:

Novinky → Seznam novinek → Detail

Turnaj mládeže - Slaný 2020

06-09-2020
Krajský přebor dvojic

Hadač se Štíchou na domácím hřišti stříbrní!!!

Na turnaji dvojic se utkaly týmy ze středních Čech, nově také ale dorazili hráči Dolních Počernic, kteří hráli na tzv. divokou kartu. Jde o poměrně nový a velmi ambiciózní oddíl, který se výchově mládeže věnuje takřka profesionálně a s velkým úsilím.

Domácí postavili tři dvojice, stejný počet přijel z extraligového Šacungu a také z Počernic, jeden dorostenecký tým přivezl Kostelec.

Deset týmů bylo rozděleno do dvou skupin, kde se utkaly každý s každým, pak následovalo play off.

Slaný C (M. Šimanovský a V. Šimanovský) – Klukům to ve skupině prostě nešlo, hodně kazili, dělali mraky nevynucených chyb, nepřihráli si dobře a zakončení se jim také nevedlo. Z této šedi se ale vymykal souboj s Počernicemi B, které porazily ve skupině i naše béčko. Vojta s Matějem zahráli skvělý set, kdy nekazili, měli bezchybný příjem i finální řešení a první sadu senzačně získali v poměru 10:4! V druhém setu se už objevily v naši hře trhliny a tak se muselo do třetí sady, kde kluci trochu odešli se silami a prohráli 7:10 – i tak ale odehráli skvělý zápas! V souboji o 9. a 10. místo pak porazili Šacung C 2:0.

Slaný B ( Zápotocký, Šebesta) – Tahle dvojice byla poněkud znevýhodněna, protože s žákem Zápotockým hrál dorostenec Šebesta a tak museli kluci hrát jen na dva dopady, což jim dělalo potíže. O mnohem lepší umístění přišli kluci po souboji s béčkem Počernic – naši získali úvodní set 10:2, jenže v druhém začali klopýtat a nakonec ho smolně ztratili 9:10. Tenhle kolaps už z hlavy nedostali a jasně ztratili rozhodující sadu. Kdyby tento souboj ustáli, mohli vyhrát skupinu. V bratrovražedném střetnutí si pak spravili náladu, protože ve dvou setech přehráli naše áčko, pro které to byla jediná porážka ve skupině! V play-off pak narazili na suverénního vítěze druhé skupiny, Počernice A a předvedli opravdu odhodlaný a zpočátku bezchybný výkon, soupeři pak změnili taktiku a naše kluky udolali, ale až ve třetí sadě! Béčko nakonec obsadilo až sedmé místo, ale nebyl to reálný odraz jejich výkonu…

Slaný A (Hadač, Štícha) – Kluci porazili velmi kvalitní Šacung, museli ale nejprve dát na trenérské rady – toto vítězství jim otevřelo cestu k prvnímu místu ve skupině. O to je nepřipravila ani porážka v souboji s naším B-týmem. V play-off si naši poradili bez obtíží s béčkem Šacungu, což je poslalo do bojů o medaile. Tam si zopakovali souboj s prvním týmem týmu z Benešova a opět byli slánští plejeři úspěšnější, takže se mohli těšit na boj o první místo. Ve finále museli čelit týmu Kostelce, šlo o celkem vyrovnaný souboj, kde se jako velmi spolehlivý ukázal David Štícha, nekazil a dodržoval taktiku. Bohužel v závěru Jirka Hadač opakovaně zaútočil do lepšího plejera hostů a ten nás potrestal. Každopádně druhé místo z deseti týmů je opravdu úspěch!

Jiří Beránek

Zhlédnuto: 208 ×

Jakub Beránek


>>> Návrat na seznam všech článků
Novinky:
Nejnovější akce:
Sponzoři:
Logo sponzora

© Nohejbal Slaný, 1989–2007, Design and code by: Martin Beránek, Powered by Texy & Panther